ر این دوره چه آموزش داده می شود؟

تولید و ساخت مبلمان برای تمام جهان کار هر کارخانه ای نیست . زیرا ساختار مدیریتی این کارخانجات به کلی با مدیریت کارخانجات کوچک فرق دارد . بدلیل تولید در ۲۴ ساعت و هفت روز هفته ، زمان بندی تولید میبایستی بصورت کاملا” محاسبه شده انجام گردد . هر پروژه زمانی مشخص برای روی خط آمدن و از خط خارج شدن دارد . و این مدیریت را نه یک نفر ، بلکه یک گروه انجام میدهند . جدای از آن رباتها و تجهیزات پیشرفته ، برای کارهای تکراری و روزمره به کار گرفته شده است .
هدف از فیلم چند دقیقه ای که برای شما آماده کرده ایم ، لمس نزدیک یک کارخانه فرامرزی میباشد . شاید شما در فکر گسترس کار خود باشید و این فیلم چشم انداز آینده شما را تقییر دهد .
کارخانه بزرگ استاتوس ایتالیا با هدف گسترش تولیدات با طراحی ایتالیایی شروع به کار کرد . موسسان این کارخانه تنها پس از ۴ سال کار کارگاهی ، در سال ۱۹۹۴ تصمیم به تولیدات سریالی و کارخانه ای گرفتند .
این کارخانه ظرف مدت یک سال توانست بازار کل دکوراسیون داخلی ایتالیا را تحت پوشش قرار دهد . بعد از مدتی رویای جهانی شدن را عملی کرد و تولیدات آن به تمام نقاط جهان و نمایندگی ها ارسال گردید . رویایی که همانند خیلی از افراد فقط در حد رویا نبود .
در حال حاظر این شرکت با طراحان نامی و بزرگ دنیا همکاری داشته و به روز طرین طرحها را به ساده ترین حالت پیاده سازی میکند .
به لطف صنعتی شدن و رباتیک بودن کارخانه ، تولیدات بسیار بالا بوده ، ولی نیروی انسانی کمترین نقش را در این کارخانه بازی میکند .
شاید این کارخانه هنوز به پای کارخانجات تمام رباتیک نرسیده است ، اما به نوبه خود و با توجه به حجم زیاد تولید و سفارشات تبدیل به یکی از برندهای معتبر جهانی گردیده است .
خدمات کامل پیش از فروش ، فروش و پس از فروش این شرکت حرفی برای گفتن باقی نمیگذارد و خریداران میتوانند تا یکماه پس از خرید به هر دلیل کالای خود را مرجوع کرده و یا تعویض نمایند . این خدمات در حد جهانی کار هر کسی نیست .
مشاهده این فیلم ذهنیت شما را در احداث یک کارخانه بالا میبرد . شاید شما هم موسس یکی از این شرکتها باشید .

اهداف آموزش

  • بالا بردن سطح فنی و دیدگاهی صنعت مبلمان
  • آشنایی با روشهای جدید تولید مبلمان در فراسوی مرزها

بعد از مشاهده این دوره شما میتوانید :

این فیلم صرفا” جهت بالا بردن سطح معلوماتی بوده و ذهنیت شما را نسبت به این رشته بالا می برد .

پیش نمایش دوره :
مشاهده بیشتر

نظرات

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تولید مبلمان در اشل جهانی”
لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید