دفتر فوت و فن ها

تاریخچه

مجتمع آموزشی فوت و فن ها به همت آقای پیمان پوربی آزار در سال 1390 در زمینه آموزش عملی و علمی در کلیه رشته های چوب  آغاز به کار کرد .

هدف از ایجاد فوت و فن ها ، انتقال تجارب اساتید و هنرمندان ایرانی شاغل در کلیه شاخه های چوب  و زیر ربط و همچنین بالا بردن سطح دانش عموم افراد برای رسیدن به دانشی فنی برای کسب درآمد بود .

از آنجایی که در زمینه کابینت ، تزئینات داخلی ساختمانهای مسکونی ، کارهای حجمی چوبی و ام دی اف و فرآوری کورین مرکز آموزشی در آن زمان وجود نداشت ، اولین مرکز آموزشی عملی در اصفهان در خردادماه سال 1390 شکل گرفت .

در پاییز سال 1393 دومین مرکز آموزشی بلند مدت نیز تاسیس شد .

سال 1394 تجهیزات کارگاه آموزشی بلند مدت با ابزار آلات فستول تجهیز شد . بدلیل نبود نمایندگی ابزار آلات فستول ، این برند مستقیما” از کشور آلمان وارد شد . اکنون دانشجویان میتوانستند با بهترین ایزار آلات روز دنیا کار کنند .

سال 1395 فوت و فن ها نمایندگی فروش دو برند صفحات کورین به نامهای du pont  و AVONITE که برندهایی آمریکایی و فوق العاده عالی بودند را مهیا نمود . اما متاسفانه بر اثر تحریمها در سال 1397 فروش این دو برند متوقف گردید و برندی با نام وسترمن جایگزین گردید .

در تمامی مسیری که از ابتدا تا کنون پیمودیم 2 شعار را سرلوحه کار خود قرار دادیم : 1- حفظ حقوق مشتری 2- رضایت تمام مشتریان و دانش آموختگان .

ما معتقدیم برای رسیدن به قله موفقیت ، باید سختی های زیاد و شکستهای تلخی را تجربه کرد . اما میتوان با تکیه بر دانش افراد با تجربه و حرفه ای ، میزان سختی ها و شکستها را به حداقل رساند .
به طور کلی و خلاصه فوت و فن ها در زمینه های :
مشاوره تخصصی به کارگاهها ، دفاتر و افراد نوپای صنعت چوب
آموزشهای تخصصی آنلاین در کلیه رشته های مرتبط با چوب
آموزشهای حضوری در زمینه های هنری و صنعتی رشته چوب
وبینارهای علمی و تخصصی صنایع چوب و وابسته

تولید کالاهای ترئینی و صنعتی چوبی در تیراژ بالا
فعالیت مینماید .

جهت ارتباط با ما میتوانید از راههای زیر استفاده نمایید :

واتساپ و تلگرام : 989139020128+

مدیریت : 09139020128

تلفن :  03132402907
فکس : 03136262749

ایمیل : info@footofanha.ir

مرکز آموزش شماره 1 : اصفهان – سه راه صمدیه – جنب ترمینال صمدیه – شماره 78 – ساختمان فوت و فن ها ( مرکز آموزشهای کوتاه مدت )

مرکز آموزش شماره 2 : اصفهان – منطقه صنعتی دولت آباد – خیابان سپاهان 12 – انتهای خیابان – سمت راست – سوله های 310 و 312  – ( مرکز آموزشهای بلند مدت فوت و فن ها )

دفتر : اصفهان – خیابان شیخ صدوق شمالی – کوچه گلرنگ – شماره : 122

اطلاعات بیشتر

ما در چه زمینه ای متخصص هستیم

تخصص ما در زمینه های زیر میباشد:

بازار سازی – بازار یابی – بالا بردن فروش بواسطه هدفمند سازی تبلیغات – آموزش کسب در آمد با و یا بدون سرمایه در این رشته – هدفمند سازی – استراتزی عملیات درونی و بیرونی – آموزشهای قدم به قدم برای تولید – صادرات محصولات چوبی شما به کشورهای همجوار – مشاوره تخصصی جهت راه اندازی و ارتقای سطح تولید و یا دانش فنی – ایجاد و یا توسعه برند – تجاری سازی ایده ها و خلاصه کلیه فوت و فن های این زمینه

اطلاعات بیشتر
فوت و فن ها
وسعت صنایع چوب

وسعت رشته صنایع چوب چقدر است :

 

لازم است بدانید شاخه های صنایع چوب فقط به کارگاه و کارخانه و فروشگاه ختم نشده و دارای ۴۰۰ شاخه و زیر شاخه میباشد و هر کدام از آنها وسعتی به اندازه  طول و عرض و ارتفاع یک اقیانوس دارد.

اطلاعات بیشتر
127 دوره برگزار شده
11840 نفر آموزش از راه دور
637 نفر شرکت کننده در دوره ها