hitcounter

گروه آموزشی ، مشاوره فوت و فن ها "آموزش آنلاین ،سمینار آموزشی ،گارگاه آموزشی ، و کلاس های آنلاین "

سالید سارفیس یا کورین

سالید سارفیس یا کورین

نو آوری و تنوع طلبی همواره داستانی است که در سطر اول زندگی هر شخصی قرار دارد . به همین دلیل است که صنعت ساختمان ، دکوراسیون و تجهیزات وابسته به آن دائمان دستخوش تعقیرات میباشند .

از زمانی که ورقهای کورین وارد بازار ایران شد ، بیشتر از آنکه به قابلیتهای این صفحات توجه شود ، به چگونگی پول سازی توجه گردیده و اکثر افراد شاغل در این زمینه هیچگاه به نوآوری و ابداعاتی که میتوان با آن انجام داد ، فکر نکرده اند .

در صورتیکه میتوانستند با انجام کارهای دکوراتیو ، علاوه بر پولسازی به مطرح شدن شهرت خود نیز کمک کنند .

این افراد از روشهای بسیار ساده برای کار خود استفاده و تمایلی به ابداعات و نوآوریها ندارند . اگر کمی به پروژه های کورین انجام شده در خارج از کشور نگاهی بیندازیم ، و آنها را با کارهای ایرانی مقایسه کنیم از ضعفی بسیار شدید مطلع خواهیم شد . آنها برای هر پروژه ای نهایت زیبائی و هنر را اجرا میکنند . برای مشتری خود ارزش قائل هستند . و برای کیفیت مطلوب ،  به اجرای بهبود مستمر فرآیند ها می پردازند .

در صورتیکه ما ایرانیها همیشه در ابتدای راه کیفیت را حفظ میکنیم و بعد از مشتری گیر شدن ، با پایمال کردن حقوق مشتری ، سعی در بدست آوردن پول بیشتر در مقابل کار بی کیفیت تر میشویم . واین مسئله باعث شده تا افراد کمتر به کیفیت توجه داشته باشند . کارها اکثرا پس از مدتی به زیردستها واگذار شده و آنها نیز به دلائل گوناگون از کیفیت کار کاسته و فقط دوست دارند به نوعی ساعت کاری را پر کنند .

با ورقهای کورین فقط صفحه کابینت آشپز خانه نمی سازند . کانتر بانکی و یا میز آزمایشگاه هم همینطور . . . .

میتوان کورین را اینگونه توصیف نمود :

کورین تنها سنگی است که از دست پیکر تراشان و هنرمندان صنعت سنگ خارج شده و بدست تمامی صنعتگران و هنرمندان صنایع چوب افتاده است . . . . . .

آری این صفحات با قابلیتهای بسیار فرا تر از سنگ ، دست هنرمندان  دکور ساز را باز گذاشته و با روشهای خشک کاری (بر عکس روشهای کار بر روی سنگ طبیعی یا کوارتز که اکثر کارها با آب انجام میشود ) میتوانند به خلق کارهای بسیار زیبا بپردازند . برای ذهنیت گرفتن شما کافیست نگاهی به تصاویر زیر انداخته تا به قدرت آن پی ببرید .

رنگهای صفحات کورین

رنگهای صفحات کورین

تنوع رنگی در صفحات سنگ مصنوعی کورین دست هر سازنده ای را برای خلق آثار هنری خود باز گذاشته تا اوج هنر خود را با این ماده شگفت انگیر نمایش دهد . رنگ بندی و تنوع این ورقها بسیار فراتر از سنگ هستند .

در اینجا برای اینکه بیشتر با این ورقها آشنا شوید ما جند تصویر از کارهای اجراء شده را برای شما نمایش داده ایم .

دستگیره های توکار کورین

دستگیره های توکار کورین

دستگیره هائی از جنس کورین

ساخت این دستگیره ها سالهای سال است که در خارج از کشور با انواع و اقسام حالتها در حال تولید میباشد . . . . . .  دریغ از ما ایرانیها که باید این محصول را بجای تولید ، وارد کنیم .

کارگاههای تولیدی صفحات کورین میتوانند از دوریزهای این صفحات دستگیره های زیبائی ابداع و از آنها برای کارهای خود استفاده نمایند . با اینکار هم دور ریزهای کارگاهی به پول تبدیل شده و هم کار اجرائی خود را  خاص میکنید .

روشوئی کورین دست ساز

روشوئی کورین دست ساز

شما میتوانید این روشوئی زیبا را ساخته و با تمامی یراق آلات به صورت یک مجموعه در آورده و به فروش برسانید . این یک نمونه از هزاران مدلی است که بوسیله این ورقهای محبوب ساخته میشود .

شما بوسیله روشهای پیشنهادی ما که در مجموعه تصویری آموزش و ساخت صفحات کورین میباشد ، مدلهای متنوعی از این روشوعی ها را تولید  کرده و روانه بازار کنید.

نمونه های زیر نیز بوسیله همین صفحات و با دست ساخته شده اند .

روشوعی کورین

روشویی کورین

روشویی کورین مستطیلی

روشویی کورین مستطیلی

روشویی تمام کورین

روشویی تمام کورین

تمامی نمونه های بالا زائیده دستی است که از هنر و تفکر سرچشمه گرفته و آنها را اجرا میکند .

اگر بمدت ۳ ماه در این کار مشغول به کار باشید ، به نقطه ای خواهید رسید که تمامی ورقهای کورین همانند یک موم در دستان شما ایفای نقش میکند و شما میتوانید هر شکلی که در تصور دارید را خلق کنید . آیا لذتی بالاتر از این . . . . . .

جکوزی ایستاده با کورین

جکوزی ایستاده با کورین

اگر فرد خلاقی باشید این تصویر به شما کمک میکند که به فکر تولید جکوزی ایستاده و یا دوش ایستاده بیفتید . کافیست لوازم آنرا تهیه و تولید کنید . با ورقهای کورین چندین مدل را طراحی کرده ، ارزش گذاری ، و به فروش برسانید .

موفقیت شما در همین نزدیکی است . . . . اجرای این کارهای پرسود را اجرا کنید . از تولید نترسید . با کارهای کوچک شروع کنید  . . .

دوش سقفی با کورین

دوش سقفی با کورین

بدلیل خاصیت آنتی باکتریال ، ضد جرم ، لک و ضد آب بودن این ورقها شما به راحتی میتوانید این دوش زیبا را ساخته و روانه بازار کنید . صنعت ساختمانی ما تشنه نوآوری و عاشق کارهای جدید است . البته باید تولید خود را به گونه ای بازاریابی کنید که رقیبان شما نتوانند به سرعت شما برسند. هم از لحاظ تولید و هم پخش به موقع .

روشویی با ورقهای قابل نورپردازی وسترمن

روشویی با ورقهای قابل نورپردازی وسترمن

اخیرا شرکت وستر من در ایران ورقهای کورین قابل نورپردازی را به بازار عرضه کرده و این ورقها اکنون در ایران توسط شرکت ایران سبز عرضه میگردد . همانطور که در این تصویر مشاهده میکنید قسمت زیرین این روشویی با همین ورقها ساخته شده که زیبائی خاصی به آن داده است .

کانتر با ورق کورین

کانتر با ورق کورین

خاص بودن و خاص اجرا کردن را سرلوحه کارتان قرار دهید . فردی که این کانتر را با ورق کورین اجرا کرده زمان زیادتری نسبت به یک کار ساده گذاشته ، اما این نمونه کارها را هیچ سازمان یا فردی جز سازنده قادر به قیمت گذاری نیست . پس اگر خاص کار کنید ، نه تنها قیمت را خودتان تعیین می کنید ، بلکه قادر به جذب کارهائی خواهید شد که دیگران از عهده آنها بر نمی آیند . پس فوت و فن ها به شما پیشنهاد میکند  ” کم کار کنید ولی خاص کار کنید  “

مجموعه آموزشی ویدیویی فوت و فن های ساخت و نصب کورین که توسط گروه آموزشی فوت و فن ها تولید گردیده ، شما را قادر میسازد که شغلی جدید با درآمدی بسیار مناسب را برای خود ایجاد کنید .

در این مجموعه آموزشی متفاوت سعی بر آن داشته ایم تا تمامی مواردی که خود ما در ابتدای راه به مشکل برخورد میکردیم را بصورت کاملا شفاف ارزیابی کرده و با تکیه بر فوت و فن های این کار ، از خرید ورق و نکات مربوط به آن گرفته تا روشهای متفاوت خم کردن ورق بنا به بودجه شما ، از مبتدی ( حتی فردی که در این کار نبوده و نمیداند ) تا افراد حرفه ای ، روشهای بازاریابی و جذب سفارش ، همه و همه در کامل ترین مجموعه آموزشی برای شما آماده کرده ایم .

 شما میتوانید مستقیم با تولید کننده این مجموعه آموزشی ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را در این زمینه جویا شوید  . . . .     تلفن : ۰۹۱۳۹۰۲۰۱۲۸ ( پوربی آزار )

جهت آشنائی بیشتر با مجموعه آموزشی ما بر روی تصویر زیر کلیک کنید :

آموزش نصب کورین

آموزش نصب کورین

 

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه