hitcounter

گروه آموزشی ، مشاوره فوت و فن ها "آموزش آنلاین ،سمینار آموزشی ،گارگاه آموزشی ، و کلاس های آنلاین "

آموزش افزایش درآمد در دوران رکود با فرآوری سنگ مصنوعی

آموزش افزایش درآمد در دوران رکود با فرآوری سنگ مصنوعی

چهارمین دوره سال 1397 ( شصت و دومین دوره فرآوری کورین ) را در حالی آغاز می کنیم که وضعیت دلار روز به روز در حال تغییر و قیمت اجناس هر روز رو به افزایش است . اکثر کارها به حالت تعلیق درآمده و بازار آشفته ای پیش رو داریم .

معرق کورین برای کف

نمونه معرق کورین برای کف

 

در طی دو هفته اخیر تماسهای بسیاری پیرامون کسادی بازار داشتیم . جدای از قیمتهای بالا ، توان خرید و یا سفارش افراد معمولی و حتی متوسط جامعه به یک سوم کاهش پیدا کرده و بدلیل نقدی شدن اکثر کالاها ، گردش چک از بازار کسب و کار حذف گردیده است . به همین دلیل بزرگترین آسیبها را کارگاههای کوچک و متوسط متحمل شده و جدای از مخارج پایداری کارگاه و هزینه های روزانه ، تعداد برگشتی های چکها نیز رو به افزایش است .

اکثر افرادی که قدرت تجزیه و تحلیل بازار و موقعیت کنونی را ندارند تقریبا” بیکار و ذخایر مالی آنها رو به کاهش است و اگر این افراد به موقع برای خود راهکاری نیاندیشند ، شاید خروج همیشگی آنها از بازار و ورود آنها به سمت کارمندی و حقوق بگیری حتمی است .

ولی 2 درصد از این گروه هستند که با ایجاد روشهای خاص و تقییر استراتژی خود ، همچنان استوار و پایدار هستند و جای تعجب نیست که این دسته تنها 30 درصد از بازار فعلی خود را از دست داده اند ( نه صد در صد ) و همچنان کسب و کاری پویا دارند .

مسلم است در هنگام برخورد با چالش قیمتها ، هر کسب و کاری دچار تنش میشود . اگر بازار را به دریا نسبت دهیم و کسب و کارها را به یک کشتی ، خواهیم دید در هنگام برخورد کشتی با طوفان ، ابتدا و انتهای کشتی بالا و پایینهای بیشتری نسبت به وسط کشتی می کند . در واقع افرادی که در قسمت ابتدا و انتهایی کشتی به سر میبرند هر آن احتمال پرت شدن به دریا را دارند ، اما افراد ساکن در وسط کشتی احتمال پرت شدن و تنشهای شدید دماغه کشتی را نداشته و ثبات بیشتری دارند .

جان کلام اینکه اگر شما بر دماغه کشتی نشسته اید بهتر است سریعا” جای خود را ( با تقییر نگرش و تعریف استراتژی ) با وسط کشتی عوض کنید . . . . . . . .   حال میپرسید چگونه ؟

ما یک فیلم ویدیویی ( در همین صفحه ) تهیه کرده ایم و در عرض هفت دقیقه راهکار تقییر استراتژی را به شما آموزش میدهیم .

 

 

اولین گام برای بهتر شدن شرایط کاری بالا بردن سطح تخصص و حرفه در کنار راهکارهای علمی فروش است .

با توجه به بازار فعلی و گستردگی کار کورین ( 350 رسته کاری ) میتوانید با یک چرخش کوچک کسب و کاری پایدار تر داشته باشید .

برای شما یک دوره ویژه طراحی کرده ایم که تکنیکها و تاکتیکهای کاملا” کاربردی در شرایط بحرانی را معرفی میکنیم .

 

 


معرفی زمان دوره ، مکان ، هزینه دوره و دیگر اطلاعات در پایین همین صفحه نوشته شده است .


برنامه های این دوره ویژه :

در روز اول ورود ( 8 صبح ) به معرفی فرصتهای کاری در این حوزه میپردازیم و راههای جذب مشتری در شرایط کنونی را بازگو میکنیم . نحوه تقییر استراتژی فردی و گروهی و چگونگی همخوانی با بازار را شرح داده و در نهایت روش اصولی جذب مشتری را بیان میکنیم . از تکنیکها و فوت و فن هایی که افراد با ثبات در بازار فعلی استفاده میکنند گفته و طریقه پیاده سازی آنرا شرح میدهیم . در نهایت ، روش به درآمد رسیدن در صنایع چوب و پیشرقت در این حوزه را ( 2 ساعت ) بطور علمی و عملی بازگو کرده و راده منابع میکنیم . در پایان تمامی این روشها را جهت افزایش درآمد ضمانت میکنیم  (پایان ساعت 3 بعد از ظهر ).

بعد از صرف ناهار وارد کارگاه شده و شروع به معرفی ابزار آلات ، بهترینها و اقتصادی ترین آنها میکنیم . پس از آن مراحل ابتدایی کورین را با برش اصولی و انواع اتصال در محل برخورد صفحات بطور کامل ( اتصال از رو – اتصال پله ای – اتصال زاویه دار – اتصال با بریج یا پل ) بهمراه کار عملی کاملا” توضیح داده و کار را به پایان میبریم .

در روز دوم  به ارائه تکنیک میپردازیم .روشهای پیاده سازی نقشه ها بصورت اصولی و نقشه برداری کارهای بدون نقشه را کاملا” عملی شرح داده و اجرا میکنیم . تمامی ساخته های افراد را به مرحله زیر سازی و در نهایت پالش کاری اصولی نزدیک میکنیم . در پایان روز دوم اشاره ای به کارهای خم و قابلیتهای خم صفحات پرداخته و روشهای اجرای حاشیه ( یا باندینگ ) که خود حرفه ای خاص و بسیار درآمد زا میباشد را شرح میدهیم .

تلفیق کورین با مواد سازگار با آنرا شرح داده و چگونگی رفتارهای کورین و  مهار سازی تنشهای بین آنها را میگوییم .

در روز سوم روشهای فوق العاده جذاب معرق روی کورین و تنوع رنگی کار با آنها را شرح میدهیم . در این روز تمامی روشهای فرم دهی به کورین ، کار با چندین فرز ، اصول و فوت و فن های استفاده از این ابزار فوق العاده جالب را کار کرده و سپس با قالبهای خم ، روشهای خم با ابزارآلات مختلف و روش قالبگیری اصولی و بدون مشکل را بصورت عملی شرح میدهیم و ذهن شما را با صدها کار و پروژه و تصویر درگیر کرده و لذت کار عملی شما را در پایان این روز با پاسخ به تمامی سوالات شما به پایان میبریم .

در روز چهارم روشهای برشکاری روی سطوح کاملا” گرد ، نیم گرد و زاویه دار را آموزش میدهیم . با پروژه هایی همانند لوستر ، آباژور ، سینک ، کانترهای خم ، وان و روشویی و کارهای خاص همانند ساخت لوازم پزشکی و کارهای نواحی مرطوب همانند فعالیتهای میدانی بر روی عرشه کشتیها آشنا شده و با مبحت پولسازی در این حوزه با شما خداحافظی میکنیم .

البته شما را به مدت یکسال پشتیبانی فنی و علمی کرده و تا حصول نتیجه مناسب ، تنهایتان نمیگذاریم .

بزرگترین لذت فراگیری آموزش در گروه آموزشی فوت و فن ها ، جامع و کامل بودن محتوای آموزشی و پشتیبانی شما میباشد .

با مشاهده این تصاویر بیشتر با قابلیتهای کورین آشنا میشوید :

فرآوری و ساخت کورین

زیبایی و جلای خاص کورین برای صفحات کابینت

 

صفحات کابینت استارون

قابلیت یکپارچه و بدون درز صفحات سنگ مصنوعی به شما در اجراهای مختلف قدرت داده و دست شما را در اجرا باز میگذارد .

 

شیار زنی روی کورین

شما قادرخواهید بود با استفاده از همان وسایل نجاری بر روی کورین کار کرده و هویت ضاهری آنرا تقییر دهید .

 

روشویی سنگ مصنوعی کورین

به راحتی پس از اتمام این دوره آموزشی شما قادر خواهید بود این روشویی را ساخته و عرضه نمایید .

 

ظرفشویی استارون یکپارچه

صفحات سنگ مصنوعی با ظرفشویی یکپارچه ( همرنگ صفحه ) با استقبال بی نظیری روبرو شده . وقت تقییر به سمت اجرای اینگونه کارهاست .

 

ظرفشویی فلزی استارون

در این دوره روش اجرایی اتصال ظرفشویی فلزی به صفحه کورین بطور کامل آموزش داده میشود .

 

صفحه کورین دانه درشت

از رنگ سفید تا رنگ سیاه ، از بدون دانه تا دانه ریز و متوسط و درشت ، همه و همه برای نوآوری های شما تولید شده است .

 

خلاقیت اجرایی در کورین

برای اجرای کارهای خلاقانه با سنگ مصنوعی ( کورین ) هیچ محدودیتی ندارید . میتوانید هر ایده ای را جامه عمل بپوشانید . میتوانید رویاهایتان را عملی کنید اگر تکنیکها و روشهای فروش این محصول را آموزش ببینید ، از خودتان یک ابراستاد میسازید . استادی قدرتمند در اجراهای متفاوت .

 

معرق و نورپردازی با کورین

به راستی که کورین عجب محصول حیرت انگیزی میباشد . این یک نمونه ای ساده برای شروع پرواز در دنیای کارهای اجرا نشده  ذهنتان میباشد . . . . اگر بخواهید فقط یک قده مانده . . . .

 

تلفیق کورین با چوب

قابلیت شگفت انگیز کورین تلفیق و زیباسازی آن با چوب میباشد . این مورد در دوره های ما آموزش و دهها تکنیک و مدل مختلف به شما ارائه میدهیم . یک دنیا کار ، یک دنیا درآمد و جذب ثروت .

 

صفحه سنگ مصنوعی کلاسیک

برای کابینتهای ممبران و تمام چوب ( بصورت کلاسیک ) حتما” میبایستی از صفحات کورین با لبه های کلاسیک ( یا پله ای ) استفاده کرد . حسن این کار ده برابر شدن جلوه کار با این روش میباشد . این روش بصورت جامع و کامل آموزش داده میشود .

 

معرق کورین سنگ مصنوعی و استارون

خلاقیت در به کاربردن سنگهای کورین به همین یک تصویر ختم نمیشود . دنیا دنیا کار با تکه های دور ریز کورین میتوانید اجرا کرده و از آن کسب درآمد کنید . لذت کار با کورین در همین است .

 

کسب درآمد از سنگ مصنوعی کورین یا استارون

میتوانید طرحهای بدیع و زیبایی از برشها و به هم پیوستن آنها بر روی یک دیوار داخلی و یا خارجی اجرا کنید . هر چقدر تجربه و دانش شما از این ماده بینظیر بیشتر شود ، درآمد شما هم به همان اندازه افزایش میابد . . . کورین انتهایی ندارد . ماده ای که قابلیتهای چوب ، سنگ و پلاستیک را یکجا در خود جمع کرده و توسط دستان شما هنر نمایی میکند .اکثر کارهای نهایی کورین با دست انجام میشود .

 

معرق کورین و دیوار سازی

یک نقشه اجرایی ، چند برش ساده ، چسب و چیدن در کنار یکدیگر و بدون درز و یکپارچه سازی آن در این کار ساده . و جالب است افراد عادی گمان میکنند این کار بصورت یک تکه و آماده میباشد . این یک هنر ستودنی است . هنری ارزشمند و پر درآمد .

 

 

بشقاب از جنس سنگ مصنوعی استارون ( کورین )

زیبایی کار کورین به همین است . فقط صفحه کابینت نیست . میتوان از آن در 350 رسته کاری استفاده کرد . از کارهای خلاقانه تبلیغاتی همانند استند و پایه و کارهای دیواری تا ساخت اتاق یک کشتی غول پیکر. . . . . زیبایی کورین نفوذ در تمامی زمینه ها و عدم وابستگی به یک شغل و حرفه میباشد . در واقع شما با فرگیری آن قادر خواهید بود در زمان بحرانی به راحتی سازه هایی خاص در رشته ای دیگر ساخته و خود را از محدودیت شغلی بزدایید . . . . آیا شما شغلی با این گستردگی و زیبایی سراغ دارید؟؟؟

 

ساخت بشقاب با چوب و کورین

اگر به هنر خراطی علاقمند باشید ، میتوانید با استفاده از دور ریزهای کوچک چوب و کورین کارهای فوق العاده جالبی را بسازید . البته ذهن خود را الزام به داشتن دستگاه خراطی نکنید . ما روشهای بسیار جالب تر ، ارزان قیمت تر و کارآ تر از خراطی به شما معرفی میکنیم . وجه تمایز آموزش ما هم در همین است

 

کاسه چوبی تلفیقی با کورین

با یک حرکت ساده کاسه ای زیباتر ساخته و از متریال خود نیز به خوبی استفاده میکنید . فرصتشکوفایی و درآمد در اینجا نهفته شده . وقت سرمایه گذاری بر روی خود برای اجراهایی خاص و پرفروش میباشد .

 

پارتیشن با کورین یا سنگ مصنوعی

بدلیل مقاومت بسیار بالا و سهولت در تمیزکاری کورین میتوانید با چند برش ساده پارتیشن اجرا کنید . یا به همین حالت در نمای خارجی ساختمان استفاده کنید و یا در زیبا سازی فضای داخلی یک مجموعه تجاری بزرگ بهمراه نورپردازی همانند خانم زاها حدید ، سبکی نو را به ارمغان بیاورید . سکوی پرتاب آماده است .

 

خلاقانه های کار کورین

99 درصد از افراد شاغل در حرفه کورین حتی به توانایی های این ماده هم فکر نمی کنند . آنها دچار روزمرگی شده اند . بازار امروز ما تشنه افرادی خلاق و خوش فکر همانند شماست تا انقلابی بزرگ بوجود بیاورد و در این راه پیشگام شهر خود باشد .

 

لامپ خواب کورین

ساده ترین نمونه ای که حتی یک روز بعد از دوره میتوانید آنرا اجرا کنید . کورین قابلیت عبور نور ( backlight ) را از خود دارد . البته دسته ای خاص از رنگها .

 

آباژور کورین

قابلیت تراشکاری روی کورین از اهمیت ویژه ای برخوردار است .شما میتوانید همانند یک استاد مجسمه ساز بر روی کورین کار کرده و مجسمه ای همانند سنگ خلق کنید . میتوانید مهره های تخته نرد و یا شطرنج خاص بسازید و یا یک نمایشگاه از دست سازه هایتان برپاکنید .

 

لوازم دکوری سنگ مصنوعی کورین ( استارون )

میتوانید کورین را به هر شکل و فرمی که دلخواهتان است درآورده و همانند موم در دستان خود خود بازی دهید . لذت به همراه درآمد .

 

استفاده تبلیغاتی از کورین

قابلیت حکاکی و شیار زنی بر روی کورین هم استفاده تبلیغاتی دارد و هم استفاده تزئینی . این شما هستید که از این قابلیتها استفاده میکنید و لذت میبرید .

 

میز خاص کورین

بعضی از افراد این حرفه را آموزش میبینند تا در مواقع بیکاری و تعطیلات برای خود کارهایی بینظیر تولید کنند . قطعا” اینچنین میز زیبا و ساده ای در بازار امروزی یافت نمیشود .پس باید آنرا با دستان خود خلق کنید .

 

کارگاه نولید کورین

اگر به کار فنی علاقمندید و حوصله کافی هم دارید ، کارگاهی کوچک در منزل خود راه اندازی کنید . کارهایی خاص ساخته و تجربه شخصی خود را بالا ببرید . سپس بعد از مدتی با راه اندازی یک کارگاه مجهز آنرا ارتقا داده و گسترش دهید .

 

قالبهای کورین

این یک قالب کورین میباشد . به ضاهر ساده بنظر میرسد . اما همین سادگی افراد را براحتی گمراه میکند . ساخت یک قالب فوت و فن های زیادی دارد و هر قالب ساختاری متفاوت . ما بصورت تخصصی روش ساخت قالبهای کورین را به شما آموزش میدهیم تا بتوانید خم کاری آنها را براحتی آب خوردن اجرا کنید .

 

نمونه قالب سنگ مصنوعی کورین ( استارون )

یک کار به ضاهر پیچیده از تکه ها و قطعات مختلفی ساخته شده که با اتصال آنها به یکدیگر ( بدلیل خاصیت بدون درز بودن ) شما نمیتوانید حدس بزنید که این کار چند تکه میباشد . فوت و فن کار اینجا نهفته شده است .

 

قالب کورین سنگ مصنوعی

دست شما باز است . میخواهید یک بشقاب خاص بسازید یا یک ماکت بشقاب پرنده خاص ؟ هر دو امکانپذیر است . انتخاب با شماست .

 

استاد کار کورین

برای استادی و زبردستی در کورین میبایستی سختی های زیادی بکشید . خوب فکر کنید و سپس با اطمینان اره را در کورین فرو برید . ولی طولی نخواهد کشید که بر کورین فرمانروایی میکنید . حتی بصورت انفرادی و تک نفره . . . .

 

استادکار کورین

و در نهایت شما خالق دنیای خود خواهید بود و  میکل آنژ ( قدرتمندترین مجسمه ساز دنیا ) زمانه خود خواهید شد . کسی چه میداند . شاید قدرت شما در این کار نهفته باشد . . . .

 

کارگاه کورین

در کارگاههای کورین خبری از صدها ماشین آلات پیچیده و ابزارآلات غول پیکر نیست . بزرگترین دستگاههای یک کارگاه را تفکر و زبردستی انگشتان یک استادکار میتوان نام برد .

 

خم کاری سنگ مصنوعی استارون - کورین

بعد از گذراندن مراحل قالبسازی و فرم دهی ، خستگی کار با نگاه کردن به کار تمام شده در می رود و غروری زیبا وجودتان را دربر میگیرد .

 

خم روی صفحه کورین

شاید هضم این تصویر در اینجا کمی مشکل بنظر برسد ، اما با فراگیری آموزشهای ما ، این یکی از ساده ترین کارهای اجرایی شما میشود .

 

کارگاه کورین

اولین روزهای کارگاه شما اینچنین تصویری را میسازد .

 

قالبهای خم کورین

اشتباه میکنید . این بدنه یک هواپیمای جنگنده نیست . این در نهایت یک نیمکت خاص میشود برای کار گذاشتن در یک سینما .

 

خالق کورین باشید

از ساخته های ذهنی تا پیاده سازی و اجرای آنها . . . . در یک جمله همه راهها به کورین ختم میشود . ختم کلام .

 

حفاظ با کورین سنگ مصنوعی

صدها طرح آماده برای ساخت حفاظ فضای داخلی و یا خارجی با کورین . شما براحتی میتوانید با طرح های زیبای ایرانی ، خالق دنیایی از حرکت های نو در این عرصه باشید .

 

انعطاف کورین

به هر حالتی در خواهد آمد . بدون قالب و یا با قالب . میتوانید همانند یک فرش آنرا لوله کنید . اگر به فوت و فن های آن مسلط باشید .

 

النگوی سنگ مصنوعی کورین

نگرشی متفاوت با ذهنیات شما از سنگ مصنوعی

 

آباژور کورین

ساخت یک آباژور به سبک پارامتریک میتواند شروعی تازه برای ورود به این سبک کارها باشد . علاقه شما در چیست ؟

 

اوپن کورین نورپردازی شده

اگر روشنایی زیر این صفحه را خاموش کنند ، شما به هیچ عنوان متوجه نخواهید شد که از کجا نورپردازی میشود . از این حالت میتوانید در کارهای مختلف استفاده کرده و ترکیبی زیبا را خلق کنید . میتوانید تصاویر مختلفی را روشن و خاموش کنید . کورین بی انتهاست .

 

روشویی ایستاده کورین

قطعا” روشویی به این زیبایی نظر شما را جلب میکند . شیارها سخت ترین کار از دید شما و از دید ما ،  کاری ساده و کم هزینه است . و روش اجرایی آنرا به شما آموزش میدهیم . یادتان باشد که در کجا این فنون را آموزش میبینید .

 

پارتیشن با کورین

همه کس قادر نخواهند بود اینچنین دید عمیقی نسبت به کورین داشته باشند . کارهای بنظر ساده طرفداران زیادی دارد و وجه تمایز شما با دیگر افراد شاغل در این رشته اجرای کارهای خاص و برند سازی میباشد .

 

روشویی هتلی سنگ مصنوعی

روشویی هتلی سنگ مصنوعی . کاری بسیار ساده و شریک با کمترین صرف وقت . هزاران طرح آماده در این زمینه هست که به شما کمک میکند درآمدی بیشتر داشته باشید . شما از کار خود لذت میبرید و کارتان به شما شهرت ، اعتبار و ثروت هدیه میدهد .

 

ست سرویس بهداشتی

هستند افرادی که همیشه بدنبال کاری خاص و منحصر بفرد هستند . اجرای وان ، جکوزی و ست کامل لوازم بهداشتی از جمله کارهای پولساز در این رشته به حساب می آیند .

 

روشویی کورین چهارگوش

کار سختی نیست . با صرف فقط چند روز وقت ( بصورت انفرادی ) به این نتیجه خواهید رسید .ضاهری زیبا و کاری ساده .

 

بشقاب چوب و کورین

نگاهی خلاقانه به چوب و کورین و اجراهایی خاص برای مشتریانی خاص . لذت از کورین یعنی این .

 

با مشاهده تصاویر بالا به این مهم دست پیدا کرده اید که کورین فراتر از چیزی است که شما تا کنون دیده و در ذهن خود داشته اید . کورین قابلیتها و پتانسیل های فراوانی دارد و این شما هستید که به یک صفحه خشک و بی روح ، جان بخشید و آنرا زیبا و دوست داشتنی میکنید .

اگر تا کنون در زندگی روزمره خود زمانهای هرز بسیاری داشته اید ، با فرآوری و اجرای کارهای متنوع و لذت بخش از کورین ، چرخش و گذشت زمان را متوجه نخواهید شد . برای ما دقیقا” همینطور است .

شما لحضه ای آرام و قرار نداشته و برای پیاده سازی ایده های خود وقت  کم  می آورید .

 

نگاهی به نظر شرکت کنندگان در دوره های ما :

 

 

 

شرکت کنندگان در دوره فرآوری کورین

شرکت کنندگان در دوره فرآوری کورین

 

شرکت کنندگان در دوره کورین مرکز اصفهان

شرکت کنندگان در دوره کورین مرکز اصفهان

 

شرکت کنندگان در دوره کورین مرکر اصفهان

شرکت کنندگان در دوره کورین مرکر اصفهان

 

شرکت کنندگان کورین در مرکز جدید آموزش فوت و فن ها

شرکت کنندگان کورین در مرکز جدید آموزش فوت و فن ها

برگزاری شصت و یک دوره موفق در زمینه فرآوری کورین ، بهترین کیفیت آموزش و رضایت افراد ، ثبت نام فوری و پرشدن تمامی دوره ها پس از اعلام دوره ، کسب اعتماد و یکسال پشتیبانی از افراد شرکت کننده ، خلق فرصتهای کارآفرینی در این زمینه و ارائه تجربه های علمی ، عملی و فوت و فن های این رشته ، وجه تمایز ما با دیگر مراکز آموزشی در این حوزه میباشد .

 

 


تاریخ برگزاری دوره : سه شنبه 23 مرداد  لغایت جمعه 26 مرداد 1397


جهت ثبت نام در این دوره شما میبایستی مراحل زیر را انجام دهید :

1- پیام درخواست شرکت در دوره ( با ذکر نام و نام خانوادگی ) از طریق تلگرام و یا پیامک به شماره همراه 09139020128

2- همکاران ما در کوتاه ترین مدت با شما تماس گرفته و درخواست شما را تایید و ثبت نام شما را انجام میدهند .

3- واریز هزینه ثبت نام در دوره ( 1790000 تومان ) و ارسال تصویر فیش به تلگرام شماره فوق

4- ارسال تصویر کارت ملی به  شماره تلگرام فوق جهت دریافت گواهینامه کورین .

5- تماس تلفنی از طرف همکاران ما با شما و هماهنگی جهت ورود شما به اصفهان و ارسال لوکیشن محل برگزاری .

6- علاقمندان شرکت کننده ساکن اصفهان و یا شهرستانهای نزدیک اصفهان میتوانند با هماهنگی قبلی به محل جدید دفتر واقع در خیابان شیخ صدوق شمالی – ابتدای خیابان شیخ مفید – نبش کوچه پاشا – پلاک 167 واحد 12 مراجعه و ثبت نام حضوری داشته باشند .

7- محل برگزاری دوره در اصفهان : انتهای خیابان صمدیه – بعد از کوی محمدی – پلاک 178 – مرکز آموزش فوت و فن ها

8- در نظر داشته باشید پس از ثبت نام  امکان جابجایی در دوره های بعدی وجود ندارد . پس برای این زمان از قبل برنامه ریزی کنید .

– دوره به هیچ عنوان تقییر و یا جابجایی تاریخ نمیشود .

– دوره راس ساعت 8 صبح روز سه شنبه 23 مرداد برگزار میگردد .

– هزینه سه شب اقامت بر عهده شرکت کننده بوده که با وجود تعدد هتل و سوئیت در شعاع 1 کیلومتری محل دوره ، میتوانید از 30 الی 200 تومان برای هر شب هزینه نمایید .

  • پذیرایی صبحگاهی ( میان وعده ) ، نهار ، و عصرانه توسط فوت و فن ها انجام میگردد
  • هزینه های مصرفی ورق طبق برنامه بر عهده فوت و فن ها بوده و مازاد مصرف در صورت تمایل با هماهنگی و پرداخت هزینه میباشد .
  • شرکت کنندگان از یکسال پشتیبانی کامل برخوردار خواهند بود .
  • ظرفیت کلاس 9 نفر و در صورت پر شدن به هیچ عنوان ثبت نام انجام نمیشود . اولویت با افرادی است که ثبت نام خود را قطعی کرده اند .

 

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه