hitcounter

گروه آموزشی ، مشاوره فوت و فن ها "آموزش آنلاین ،سمینار آموزشی ،گارگاه آموزشی ، و کلاس های آنلاین "

کلاس آموزش ساخت سنگ مصنوعی مهرماه سال 1396

کلاس آموزش ساخت سنگ مصنوعی مهرماه سال1396

روشویی هتلی سنگ مصنوعی

فوت و فن ها شصت و پنجمین دوره تخصصی کورین را با افتخار اعلام مینماید .

زمان برگزاری : 29 مهرماه لغایت 2 آبانماه ( 4 روز )

مکان برگزاری : اصفهان – منطقه صنعتی دولت آباد – کوی سپاهان 12 – پلاک 125

هزینه دوره : دو میلیون تومان ( بیست میلیون ریال ) بصورت 750000 تومان موقع ثبت نام و الباقی 5 روز قبل از برگزاری دوره .

مدرس دوره : پیمان پوربی آزار ( سخنران ، مدرس ، مشاور تخصصی صنایع چوب و مدیریت سایت فوت و فن ها )

سطح دوره : از سطح مبتدی شروع و تا سطح نیمه حرفه ای پیش میرویم .

طرفیت دوره : محدود است و الویت دوره با ثبت نام کنندگان اولیه میباشد .

تماس جهت رزرو دوره : 09139020128  ( در صورت عدم پاسخ لطفا” پیام داده تا اولین فرصت با شما تماس بگیریم )

از زمان برگزاری اولین دوره تا کنون ، تجربه های بسیار زیادی کسب کرده ایم . تجربه هایی که مشتریان و کارهای پیچیده و خاص به ما دادند در طی این 5 سال اخیر بینطیر بود .

ما کار خود را با اجراهای کورین شروع کردیم . زمانی که به جرات میتوان گفت تنها 10 نفر در کل ایران مشغول به کار در این رشته بودند . آن زمان مجاب کردن مشتری به اندازه حالا کار ساده ای نبود . با این حال بدون توقف حرکت نمودیم .

باید گفت اینکه شما در کجا آموزش میبینید و چه کسی مدرس شماست ، بسیار مهم است . زیرا مدرس رشته های صنعتی ، علی الخصوص فراوری و ساخت کورین میبایستی از هر لحاظ بتواند پاسخ دانش پذیر را داده و راهی اصولی پیش پای آن قرار دهد . از اینرو افتخار میکنیم که در کنار دهها سال تجربه اجرایی ، به آموزش نیز میپردازیم و این خود برگ برنده ای است در دستان ما .

افتخار میکنیم که شما با قدرت و تضمین ما ، بعد از این دوره چهار روزه ، میتوانید استارت کار خود را زده و وارد این حوزه شوید و کسب درآمد کنید . و ما نیز خوشحال هستیم که به جمع 685 نفری دوره دیده های مرکز ما وارد میشوید .

شرح این دوره :

در روز اول ورود ( 8 صبح ) به معرفی فرصتهای کاری در این حوزه میپردازیم و راههای جذب مشتری در شرایط کنونی را بازگو میکنیم . نحوه تقییر استراتژی فردی و گروهی و چگونگی همخوانی با بازار را شرح داده و در نهایت روش اصولی جذب مشتری را بیان میکنیم . از تکنیکها و فوت و فن هایی که افراد با ثبات در بازار فعلی استفاده میکنند گفته و طریقه پیاده سازی آنرا شرح میدهیم . در نهایت ، روش به درآمد رسیدن در صنایع چوب و پیشرقت در این حوزه را ( 2 ساعت ) بطور علمی و عملی بازگو کرده و راده منابع میکنیم . در پایان تمامی این روشها را جهت افزایش درآمد ضمانت میکنیم  (پایان ساعت 3 بعد از ظهر ).

بعد از صرف ناهار وارد کارگاه شده و شروع به معرفی ابزار آلات ، بهترینها و اقتصادی ترین آنها میکنیم . پس از آن مراحل ابتدایی کورین را با برش اصولی و انواع اتصال در محل برخورد صفحات بطور کامل ( اتصال از رو – اتصال پله ای – اتصال زاویه دار – اتصال با بریج یا پل ) بهمراه کار عملی کاملا” توضیح داده و کار را به پایان میبریم .

در روز دوم  به ارائه تکنیک میپردازیم .روشهای پیاده سازی نقشه ها بصورت اصولی و نقشه برداری کارهای بدون نقشه را کاملا” عملی شرح داده و اجرا میکنیم . تمامی ساخته های افراد را به مرحله زیر سازی و در نهایت پالش کاری اصولی نزدیک میکنیم . در پایان روز دوم اشاره ای به کارهای خم و قابلیتهای خم صفحات پرداخته و روشهای اجرای حاشیه ( یا باندینگ ) که خود حرفه ای خاص و بسیار درآمد زا میباشد را شرح میدهیم .

تلفیق کورین با مواد سازگار با آنرا شرح داده و چگونگی رفتارهای کورین و  مهار سازی تنشهای بین آنها را میگوییم .

در روز سوم روشهای فوق العاده جذاب معرق روی کورین و تنوع رنگی کار با آنها را شرح میدهیم . در این روز تمامی روشهای فرم دهی به کورین ، کار با چندین فرز ، اصول و فوت و فن های استفاده از این ابزار فوق العاده جالب را کار کرده و سپس با قالبهای خم ، روشهای خم با ابزارآلات مختلف و روش قالبگیری اصولی و بدون مشکل را بصورت عملی شرح میدهیم و ذهن شما را با صدها کار و پروژه و تصویر درگیر کرده و لذت کار عملی شما را در پایان این روز با پاسخ به تمامی سوالات شما به پایان میبریم .

در روز چهارم روشهای برشکاری روی سطوح کاملا” گرد ، نیم گرد و زاویه دار را آموزش میدهیم . با پروژه هایی همانند لوستر ، آباژور ، سینک ، کانترهای خم ، وان و روشویی و کارهای خاص همانند ساخت لوازم پزشکی و کارهای نواحی مرطوب همانند فعالیتهای میدانی بر روی عرشه کشتیها آشنا شده و با مبحت پولسازی در این حوزه با شما خداحافظی میکنیم .

البته شما را به مدت یکسال پشتیبانی فنی و علمی کرده و تا حصول نتیجه مناسب ، تنهایتان نمیگذاریم .

بزرگترین لذت فراگیری آموزش در گروه آموزشی فوت و فن ها ، جامع و کامل بودن محتوای آموزشی و پشتیبانی شما میباشد .

 

 

 

کارگاه کورین

اولین روزهای کارگاه شما اینچنین تصویری را میسازد .

 

قالبهای خم کورین

اشتباه میکنید . این بدنه یک هواپیمای جنگنده نیست . این در نهایت یک نیمکت خاص میشود برای کار گذاشتن در یک سینما .

 

خالق کورین باشید

از ساخته های ذهنی تا پیاده سازی و اجرای آنها . . . . در یک جمله همه راهها به کورین ختم میشود . ختم کلام .

 

حفاظ با کورین سنگ مصنوعی

صدها طرح آماده برای ساخت حفاظ فضای داخلی و یا خارجی با کورین . شما براحتی میتوانید با طرح های زیبای ایرانی ، خالق دنیایی از حرکت های نو در این عرصه باشید .

 

انعطاف کورین

به هر حالتی در خواهد آمد . بدون قالب و یا با قالب . میتوانید همانند یک فرش آنرا لوله کنید . اگر به فوت و فن های آن مسلط باشید .

 

النگوی سنگ مصنوعی کورین

نگرشی متفاوت با ذهنیات شما از سنگ مصنوعی

 

آباژور کورین

ساخت یک آباژور به سبک پارامتریک میتواند شروعی تازه برای ورود به این سبک کارها باشد . علاقه شما در چیست ؟

 

اوپن کورین نورپردازی شده

اگر روشنایی زیر این صفحه را خاموش کنند ، شما به هیچ عنوان متوجه نخواهید شد که از کجا نورپردازی میشود . از این حالت میتوانید در کارهای مختلف استفاده کرده و ترکیبی زیبا را خلق کنید . میتوانید تصاویر مختلفی را روشن و خاموش کنید . کورین بی انتهاست .

 

روشویی ایستاده کورین

قطعا” روشویی به این زیبایی نظر شما را جلب میکند . شیارها سخت ترین کار از دید شما و از دید ما ،  کاری ساده و کم هزینه است . و روش اجرایی آنرا به شما آموزش میدهیم . یادتان باشد که در کجا این فنون را آموزش میبینید .

 

پارتیشن با کورین

همه کس قادر نخواهند بود اینچنین دید عمیقی نسبت به کورین داشته باشند . کارهای بنظر ساده طرفداران زیادی دارد و وجه تمایز شما با دیگر افراد شاغل در این رشته اجرای کارهای خاص و برند سازی میباشد .

 

روشویی هتلی سنگ مصنوعی

روشویی هتلی سنگ مصنوعی . کاری بسیار ساده و شریک با کمترین صرف وقت . هزاران طرح آماده در این زمینه هست که به شما کمک میکند درآمدی بیشتر داشته باشید . شما از کار خود لذت میبرید و کارتان به شما شهرت ، اعتبار و ثروت هدیه میدهد .

 

ست سرویس بهداشتی

هستند افرادی که همیشه بدنبال کاری خاص و منحصر بفرد هستند . اجرای وان ، جکوزی و ست کامل لوازم بهداشتی از جمله کارهای پولساز در این رشته به حساب می آیند .

 

روشویی کورین چهارگوش

کار سختی نیست . با صرف فقط چند روز وقت ( بصورت انفرادی ) به این نتیجه خواهید رسید .ضاهری زیبا و کاری ساده .

 

بشقاب چوب و کورین

نگاهی خلاقانه به چوب و کورین و اجراهایی خاص برای مشتریانی خاص . لذت از کورین یعنی این .

 

با مشاهده تصاویر بالا به این مهم دست پیدا کرده اید که کورین فراتر از چیزی است که شما تا کنون دیده و در ذهن خود داشته اید . کورین قابلیتها و پتانسیل های فراوانی دارد و این شما هستید که به یک صفحه خشک و بی روح ، جان بخشید و آنرا زیبا و دوست داشتنی میکنید .

 


 

شرکت کنندگان در دوره فرآوری کورین

شرکت کنندگان در دوره فرآوری کورین

 

شرکت کنندگان در دوره کورین مرکز اصفهان

شرکت کنندگان در دوره کورین مرکز اصفهان

 

شرکت کنندگان در دوره کورین مرکر اصفهان

شرکت کنندگان در دوره کورین مرکر اصفهان

 

شرکت کنندگان کورین در مرکز جدید آموزش فوت و فن ها

شرکت کنندگان کورین در مرکز جدید آموزش فوت و فن ها

شرکت کنندگان دوره کورین در مرکز جدید

شرکت کنندگان دوره کورین در مرکز جدید آموزش فوت و فن ها

 

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه