hitcounter

گروه آموزشی ، مشاوره فوت و فن ها "آموزش آنلاین ،سمینار آموزشی ،گارگاه آموزشی ، و کلاس های آنلاین "

مهاجرت نجارها و طراحان ایرانی به خارج

مهاجرت نجارها و طراحان ایرانی به خارج

مهاجرت به سوئد

مهاجرت

به خاطر میخی نعلی افتاد
به خاطر نعلی اسبی افتاد
به خاطر اسب سواری افتاد
به خاطر سواری جنگی شکست خورد
به خاطر شکستی مملکتی نابود شد
و همه اینها به خاطر کسی بود که میخ را خوب نکوبیده بود……
آری تاوان افتادنها و شکست خوردنهای نسل پیشین در اثر بی مبالاتی را میبایست نسل جوان امروزی پس دهد و جوان امروزی پس از چندی تلاش بی وقفه و خستگی جسمی و از همه مهمتر روحی علی الخصوص در قشر روشنفکر جامعه ، به فکر زندگی در آنسوی آبها می افتد . رویائی که امروزه فکر اکثر جوانان را به خود مشغول ساخته است . . . . .

در میان افرادی که به خارج از کشور برای زندگی مهاجرت میکنند ، افرادی هم دیده میشود که با  تکیه بر تخصص و فن خود فرآیند سفر را بررسی میکنند .

یکی از تخصصهای مورد نیاز همیشگی در کشورهای آمریکائی ، اروپائی و آسیائی  ” استادکاران نجار  –  دکوراتورها  – کابینت سازان  – طراحان دکوراسیون داخلی  ” میباشد .

این افراد بدلیل تخصص خاص خود و درآمد بالا در خارج از کشور میتوانند به سرعت رشد کرده و به زندگی ایده آل خود دست یابند . و این روند میبایستی با تحقیقات فراوان انجام گردد .

اگر شما یکی از تخصصهای فوق برخوردارید و قصد عزیمت به خارج از کشور برای زندگی و کار را دارید ، بهتر است شرایط زیر را در نظر داشته و سپس اقدام کنید :

۱- هدف شما از عزیمت به خارج از کشور چیست و چه دلیل محکمی برای آن دارید ؟ این سوال را بصورت واضح و شفاف بیان کنید . و حداقل ۵ دلیل قوی و قابل ارائه برای خود بیابید . از لایل پوچ و بیهوده پرهیز کنید .

۲- کشور مد نظر شما کدام است و چه مقدار اطلاعات در مورد آن دارید ؟ بسیاری از افراد عادی حتی نمیدانند کشور مد نظر خود در کجای نقشه قرار گرفته و دارای چه ویژگیهائی میباشد . هر چه اطلاعات شما در این زمینه بیشتر باشد ، تصمیم گیری بهتری برای آینده خود انجام داده اید .شما با یک بررسی ساده در داخل سایتهای خارجی و ایرانی پی خواهید برد که ۷۰ درصد افرادی که به قصد اقامت دائم ایران را ترک میکنند در همان کشور اولیه ماندگار میشوند .پس لازمست تمامی اطلاعات لازم از آب و هوا گرفته تا کار ، بیمه ، درمان مسائل اجتماعی ، مالیات ، تحصیلات ، زبان ، درصد جرائم ، رفاه و خلاصه زیز تمامی آنها را در آورده و با شرایط خود مقایسه کنید .

۳- آیا در کشور مورد نظر دوست و یا بستگانی دارید ؟ هر چند که بعد از مدتی به این مسئاله خواهید رسید که با همه ایرانیهای مقیم نباید رفت و آمد کنید و بزرگترین دلیل آن نیز کلاهبرداریهائی است که ایرانیهای مقیم بر سر ایرانیهای تازه وارد می آورند . اما برای شروع بد نیست و هر چقدر تعداد آنها در آن شهر یا کشور زیادتر باشند ترسها و دلهره های شما نیز کمتر گردیده و شش ماه اول را راحت تر طی میکنید .

۴- چه میزان به زبان آن کشور مسلط هستید و آیا تا کنون به آن محل سفر کرده و تجربه دارید ؟ بزرگترین شرط لازم برای دوام در خارج از کشور ، تسلط به زبان آن کشور میباشد . البته در هر کشوری و شهری که میروید ، با وجود قوی بودن زبان خود این انتظار را از خود نداشته باشید که ۱۰۰% صحبتهای آنان را متوجه شده و بدون مشکل باشید . در هر کشور گویشهای هر منطقه با منطقه ای دیگر  ( همانند ایران  ) فرق دارد . و شما با کاملتر بودن سطح زبان خود میتوانید با سرعت بیشتری به خواسته خود برسید . دنیای ما دنیای ارتباطات است .

۵- مدرک تحصیلی شما چیست ؟ اگر قصد ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه خود را دارید که بحث به کلی فرق میکند ولی چنانچه هدف شما کار در زمینه های ” استادکاران نجار  –  دکوراتورها  – کابینت سازان  – طراحان دکوراسیون داخلی  ” میباشد . اکثر دفاتر ، کارگاهها و کارخانجات در ابتدا کار شما را دیده و سپس برای شما در ازای هر ساعت کار حقوق تعین میکنند . حتی در بعضی از کشورها همانند آلمان میبایستی ابتدا دوره ۲ ساله در زمینه تخصص خود را طی کرده ، سپس استخدام شوید . ولی خود من در جریان  کار یک ایرانی بودم که نه تنها زبان آلمانی قوی نداشت ، بلکه در ابتدای راه با بهترین حقوق و دستمزد در شهر برلین و در کارخانه ای که سازه های چوبی تولید میکرد استخدام شد و اقامت هم گرفت . پس هیچوقت به قوانین چاپی و مکتوب اعتماد نکنید و اگر میتوانید و امکان آنرا دارید ، یک سفر به آن کشور و شهر رفته و از نزدیک تمامی جوانب را برسی کنید . همیشه بین چیزی که شما میشنوید با آنچه در عمل واقعیت دارد فاصله هست .

۶- پشتوانه مالی شما چقدر میباشد ؟ شما برای رفاه اولیه نیازمند پشتوانه مالی به اندازه حداقل ۶ ماه را دارید . در غیر اینصورت قبل از عزیمت میبایستی کار خود را به واسطه آژانسهای کاریابی بین المللی مستقر در آن کشور ( بهترین راه ) پیدا کنید . این آژانسها حتی برای شما محل زندگی را مشخص کرده و اطلاعات لازم را بدینگونه برای شما ارسال میکند : نام کارگاه یا کارخانه – شرح شغلی و وظایف شما در محلی که قرار است مستقر شوید – نام مدیر عامل و مدیر قسمت مربوط به شما – آدرس منزل شما – میزان حقوق و مزایای شما بصورت کامل – میزان حق استفاده از مرخصی – ساعت کاری شما – و حتی آدرس و کروکی از فرودگاه تا محل کار را دقیق به شما اطلاع رسانی میکنند . نظم خاصی که در این آژانسها برقرار میباشد برای ما ایرانیان بسیار جالب بوده و گمان میبریم آژانس مربوطه دارای صدها نفر پرسنل میباشد ، درصورتیکه شاید جمع پرسنل این نوع شرکتها به ۵ نفر هم نرسد و تنها با استفاده از سیستمهای مکانیزه و مدیریت بی عیب و نقص چنین سیستمی را پایه گذاری کرده اند .

۷- مدت زمان دریافت اقامت دائم برای شما چه مدتی است و آیا در طول این مدت اجازه کار و فعالیت بصورت رسمی را دارید یا خیر ؟ کشورهائی همانند دوبی ، عربستان ، کویت از جمله کشورهائی هستند که به شما اقامت دائم را به هیچ عنوان نداده و نمیتوانید جزو شهروند اینگونه کشورها حساب شوید . البته راههائی در دیگر کشورها برای اقامت دائم و سریع نیز هست که میبایستی با یک وکیل صحبت نموده و راهنمائی دریافت نمائید .

حال به شرح کشورهای خوب و مطرح جهان از دیدی کاملا تخصصی در مورد مشاغل :  ” استادکاران نجار  –  دکوراتورها  – کابینت سازان  – طراحان دکوراسیون داخلی  ” می پردازیم .

اولین کشور که برای مشاغل فوق عالی بوده و مورد برسی قرار میگیرد کشور سوئد میباشد .

سوئد بهشتی برای نجاران و طراحان دکوراسیون داخلی

صنعت چوب در سوئیس

صنعت چوب در سوئیس

سوئد کشوری است که از لحاظ صنعت چوب به پیشرفتی چشمگیر رسیده و تولیدات کارخانه ای محصولات چوبی آن به اکثر کشورها صادر میگردد . بزرگترین گروه کارخانجات سوئد  IKIA ایکیا نام دارد که دارای ۱۲۰۰۰۰ کارمند بوده و در ۳۷ کشور جهان بیش از سیصد فروشگاه بسیار بزرگ و چند طبقه دارد . در کنار این غول بزرگ جهانی کمپانی های دیگری نیز در سوئد مشغول به کار بوده که دائما” در حال جذب نیروی متخصص میباشند .

فروشگاه ایکیا در سوئد

فروشگاه ایکیا در سوئد

سوئد با جمعیت ۹ میلیون نفری خود و دو شهر زیبای خود استکهلم و گوتنبرگ علی الخصوص برای نجاران با توجه به درآمد آنها دارای بالاترین استاندارد زندگی میباشد . زبان این کشور سوئدی و واحد پول آن کرون میباشد .

متوسط درآمد یک نجار در استکهلم و گوتنبرگ با توجه به کیفیت کاری و شرکت مربوطه از ۳۹۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰ کرون متغیر بوده و این رقم دریافتی را حتی پزشکان هم ندارند ……. با این سطح در آمد میتوان بهترین زندگی را برای خود و خانواده خود محیا کنید .

البته ما به شما پیشنهاد میکنیم با استفاده از کارت آبی یا بلوکارت که فرصتی طلائی را در اختیار شما میگذارد استوارتر اقدام کنید .

 

کمیسیون اروپا برنامه ای را برای ارائه ‘کارت آبی’ یا ‘بلوکارت’ به متخصصان خارجی اعلام کرده است.این کارت که مشابه ‘گرین کارد’ یا ‘کارت سبز’ آمریکا طرح ریزی شده به عنوان مجوز اشتغال و اقامت در کشورهای اروپایی، برای مهاجران ماهر و خانواده های آنان، صادر می گردد . اتحادیه اروپا می گوید ظرف چند سال آینده، به بیست میلیون مهاجر با مهارت های فنی و حرفه ای نیاز دارد و در حال حاضر با کمبود شدید نیروی متخصص در کلیه رشته های صنایع چوب و طراح داخلی روبرو است.

شما میتوانید برای اطلاع از چگونگی دریافت کارت آبی به سایتهای مرتبط رفته و اطلاعات کامل را دریافت نمائید . سایتهای معتبر خارجی نظیر  www.bluecard-eu.de  و  www.migrationsverket.se  میتواند به شما کمک زیادی بکند .

سوئد کشوری ضد نژاد و قوم پرستی بوده کشوری است که با آرامش کامل میتوانید زندگی کنید .

راهها و روشهای بسیار زیادی برای رفتن به کشور سوئد و اقامت در این کشور میباشد و شما چنانچه تصمیم خود را گرفته اید راه و روش آنرا نیز پیدا خواهید کرد .

در ادامه چنانچه شما خواننده گرامی نیاز به اطلاعات بیشتری در زمینه مشاغل مرتبط با چوب ، اقامت و روشهای مهاجرت دارید میتوانید در پایین همین صفحه نوشته تا دیگر دوستان به شما جواب دهند .

این مطلب ادامه دارد و مهاجرت به کشورهای آلمان ، ترکیه ، دبی ، کانادا ، کویت ، آمریکا ، ایتالیا و سوئیس در آینده نزدیک مورد برسی تخصصی قرار خواهد گرفت

69 دیدگاه برای این نوشته

 1. علی گفت:

  سلام
  مطلب جالب و خوبی بود ولی ای کاش تاریخ این مطلب رو میذاشتید تا بدونم این مطلب قدیمیه یا جدید!
  سپاسگذارم

 2. جواد یوسفی گفت:

  سلام
  آیا میخوام بدونم منبت کاری هم در خارج از کشور نیاز دارند؟

  • modiriat گفت:

   در کشور ایتالیا که مهد هنرهای منبت در دنیاست ، منبت کاران خوبی حضور دارند که شما میتوانید ضمن بالا بردن تخصص خود در کنار آنها از درآمد خوبی برخوردار شوید . برای اقدامات سفر و تخصص خود به ادارات کاریابی بین المللی مراجعه کنید . آنها متخصص در امور کاریابی در خارج از کشور برای شما هستند .

   • طراحی منبت گفت:

    سلام منم طراح منبت واسه دستگاه cncهستم اما یک کشور امن اروپائی رو میخوام نه ایتالیا کشورایی مثل سوئد و المان واسه این کار چطور هستن

   • ابراهیم ضیایی گفت:

    سلام
    ممنون از تمام توضیحات خوبتون و اطلاعات مفید و امیدوار کننده‌ای که در اختیار ما گذاشتید.
    ولی میدونین با توجه به وضعیت ایران آژانس مورد اعتماد وجود داره ؟ آشنا کسی رو میشناسید که صادقانه در قبال پولی که میگیره به آدم کمک کنه ؟ و واقعا همه کارها رو از ابتدا تا انتها انجام بده ؟ممنون میشم اگه معرفی کنید.

 3. omid گفت:

  سلام من، mdf کار ماهر هستم و میخوام مهاجرت کنم کسی میتونه راجب حقوق و کسورات و کار و مخارج زندکی و از این قبیل سوالات مربوط جوابی به من بده ممنون میشم

 4. Farhad joursaraei گفت:

  23 سال سابقه در زمینه تولید مصنوعات چوبی. در صورت تمایل آماده به همکاری میباشم.

 5. ashkan goudarzi گفت:

  سلام 15 سال در زمینه کابینت نجاری منبتکاری فعال هستم قصد ادامه کار در کشور سوءد را دارم لطفا در این زمینه کمکم کنید.

 6. شهرام سهرابی گفت:

  درود من استادکار کابینت آشپزخانه ام دی اف و دکوراسیون داخلی و نجاری هستم با 12سال سابقه بیمه قصد مهاجرت به کانادا رو دارم چطور میتونم اقدام کنم

 7. وحید گفت:

  مرسی استاد از مطالب خوبتون،ممنون میشم درباره کشورهای دیگه هم مطالبی بیان کنید ،با سپاس

 8. فرشاد گفت:

  عرض سلام و تشکر بایت مطالب بسیار مفیدتون
  بنده در زمینه چوب و ام دی اف سابقه دارم دکور و کابینت با نرم افزارای طراحی هم اشنایی دارم بنظرتون توی کدوم کشور میتونم موفق تر باشم

  • جیریایی گفت:

   سلام ۱۵ساله درزمینه استیل و فرنگی مشغول به کار هستم با ۱۰سال سابقه بیمه برای مهاجرت به سوئیس چه راههائی است ?

 9. مصطفي گفت:

  درود بر شما من فروشنده چوب هستم آیا تو کشور سوئد می تونم کار پیدا کنم ؟

 10. Abed گفت:

  با سلام و درود و تشکر ازمطالب مفیدتون
  بنده نجار و کابینت ساز هستم با سابقه ۱۵ ساله و مدرک کاردانی در رشته معماری قصد مهاجرت به سوئد رو دارم میخوام بدونم اطلاعاتی که فرمودید در مورد حقوق جدیده یا قدیمیه
  با تشکر

 11. مطلب خوبی بود! ممنون

 12. مهدی گفت:

  سلام من ام دی اف کار هستم ودر زمینه نمای ساختمان ترموود و کار کردن چوب لب استخر، دیوار، سقف و دکور منزل و مغازه هم سرشته دارم و قسطه سفر به سوئد را دارم میخواستم بدونم هزینه سفر و ویزا گرفتن کاری این کشور چقدر در میاد و چه مدتی زمان میبره

 13. حسین گفت:

  با سلام
  بنده تخصصم در صنایع چوب که شامل منبت انواع مبلمان و mdf و ماشین کاری میباشم و دارای مجوز های مربوطه به این رشته ها از سازمان های فنی حرفه ای میراث فرهنگی سازمان صنایع دستی را دارم و همسرم مجوز ارایشگری تخصصی دارد و همچنین پسرم دانشجو حسابداری میباشد از شما تقاضای راهنمایی جهت اشتغال در خارج از کشور را دارم

  • modiriat گفت:

   جهت برنامه ای بهتر و موفق تر خواهشمندم شرح حال خود را با یکی ار آژانسهای کاریابی بین المللی معتبر مطرح نمایید . مطمعن باشید به جواب خواهید رسید .

 14. مجتبی گفت:

  سلام بنده اینجا شرکت ثبت شده دارم و قصده مهاجرت به سوید چطور میتونم شرکتی پیدا کنم در ضمینه دکوراسیون که برای من دعوت نامه بفرته
  با تشکر

 15. sasan tavoosi گفت:

  باسلام من ام دی اف کار ماهر هستم جهت کار در خارج کشور کسی هست راهنمایی کنه

 16. Ahmad hazrati گفت:

  سلام بنده مهندس صنایع چوب هستم . و اشنا به اتوکد. و در زمینه ساخت کارهای چوبی و ام دی اف مخصوصا کابینت و دیگر مصنوعات چوبی تجربه دارم … میخواستم بدونم چگونه میتونم به سوید یا کشوری دیگه مهاجرت کنم و پروسه اش چقدر زمان میبره ؟

  • modiriat گفت:

   تا آنجایی که من اطلاع دارم پروسه سه ساله داره ولی اگر از طریق کارهای هنری روی چوب اقدام کنید ( همانند مجسمه سازی – منبت دستی – معرق – گره چینی و . . . ) میتوانید طول مدت پروسه را حداکثر یکساله وعلی الخصوص در کشور سوییس در مراکز دولتی استخدام ، ضمن دریافت حقوق مناسب ، کارهای شما توسط دولت فروخته و با کسر درصدی ، الباقی به حساب شما پرداخت میگردد . این خبر توسط یکی از دوستانم که دو سال پیش از سوییس به کانادا مهاجرت کرد به من داده شد و شاید کمتر کسی متوجه این موضوع باشد . برای صحت این موضوع با کاوش در سایت رسمی کشور سوییس و یا به سایت expatica.com سر بزنید . البته شرکت قاره پیما نیز در ایران خدمات ویزای سوئد و سوییس را میدهد .

 17. Abbas گفت:

  سلام برای اشتغال بکار پیام میدم کشور خارجی و۱۱سال سابقه نجاری دارم

 18. ابوالفضل گفت:

  سلام من ام دی اف کار ماهر هستم سابقه کارم هم دوازده سال است خودمم کارگاه بزرگی دارم و نیروی کار هم دارم میخوام مهاجرت کنم لطفا راهنمایی کامل کامل بکنید برای دریافت اقامت دایم و زندگی

 19. ابوالفضل گفت:

  سلام من ام دی اف کار ماهر هستم سابقه کارم هم دوازده سال است لطفا یه راهنمایی کامل کامل کنید برای اقامت دائم و مهاجرت به یه کشور اروپایی که راحت اقامت بده بهم و کار هم باشه برام

 20. جیریایی گفت:

  سلام 14سال سابقه درنجاری درزمینه مبل و ویترین استیل فعالیت دارم چطور میتونم بیرون ازکشور مشغول به کارشم

 21. مرتضی گفت:

  سلام دوستان من نجار وام دی اف کارم که حدود 13 سال سابقه کار دارم همچنین گره چینی هم کار میکنم لطفا بطور کامل
  راهنماییم کنید چطور میتونم برای کار و اقامت در امریکا یا کانادا اقدام کنم zavari.morteza@yahoo.com

 22. من 14سال سابقه کار در زمینه کابینت سازی دارم قصد مهاجرت به اروپا رو دارم لطفا راهنمایی بفرمایید

 23. عبداله دهقانی گفت:

  سلام بنده درزمینه ی صنایع چوب وام دی اف مهارت دارم ودیپلم نقشه کشی صنعتی وفوق دیپلم ماشین افزار،لطفا راهنمایی بفرمایید درخارج ازکشور کجا وچگونه میتوانم درزمینه ی کاری خودم(نجاری) برای خودم کار پیدا کنم باتشکر

 24. معین حسینی گفت:

  با سلام من معین هستم ۲۷ نجار سنتی کار از قبیل اسیاب ابی تخت سلطنتی کرسی در وپنجره ساز وگره چینی الاچیق کلبه چوبی وغیره …این شغل جد اباد مونه . جایی سراغ دارین ؟

 25. محمد صائمی گفت:

  سلام
  خدا قوت.حدود 16 سال سابقه نجاری و دکوراسیون داخلی دارم.آماده مهاجرت برای کار ب کشور سوئد.لطفا راهنمایی کنید.
  با تشکر

 26. محمدرضا گفت:

  سلام من ۲۸ سالمه دارای مدرک بین المللی از مجتمع فنی تهران در رشته دکوراسیون داخلی هستم. با نرم افزار 3dmax و طراحی دستی اشنایی دارم. نصاب کاغذ دیواری ،پارکت، سقف کاذب، کابینت ، انواع کانتر و پارتیشن و مونتاژکار مصنوعات چوبی و نقاش ساختمان هستم. کاملا اماده مهاجرت هستم لطفا راهنمایی کنید ۰۹۱۲۲۴۳۴۲XX

  • modiriat گفت:

   شما میتوانید به آژانسهای معتبر کاریابی بین المللی مراجعه کنید . در نظر داشته باشید اعتبار این مراکز برای شما تایید شده باشد . موفق باشید .

 27. علیرضا سپوریان گفت:

  با سلام و عرض ادب و احترام بنده در زمینه نقره سازی سابقه دارم ایا کشوری هست که بتوانم کار خودم را ادامه دهم

 28. میثم گفت:

  سلام خسته نباشین
  برای رفتن به سوئد چجوری باید اقدام کرد؟نشانی دفتر بین المللی تهران رو کجاست؟؟در شهرستان ها هم هستن؟

 29. عبدالرضاکاظمی گفت:

  سلام تشکر میکنم از راهنمایی هاتون ممنونم . درصورت ممکن جهت راهنمایی به بنده 14 سال سابقه کار
  با mdf دارم مخصوصا کابینت و قبل از این بنده آشنایی کامل باانواع ماشین آلات تراشکاری را داشتم بدلیل بودجه
  کم وارد کار mdf شدم ودر حال حاضر در اصفهان ساکن هستم متاهل هستم و دو فرزند دارم لطفاً به من راهنمایی بیشتر
  بدین و یا وکیل خوب و قوی به من معرفی کنید ممنونم از همکاری شما کاظمی

 30. حسین گفت:

  با سلام وخسته نباشی.بنده 29 سالمه و متاهل وحدود 12 ساله که سابقه کار در رویه کوبی وخیاطی مبلمان را دارم و 1 استاد کار ماهر هستم وقصد مهاجرت به اروپا را دارم لطفآ راهنماییم کنید . با سپاس فراوان

 31. majid گفت:

  سلام، خیلی متشکرم از اطلاعاتتون، ولی رفتن به سوئد مدرک نجاری هم میخواد؟

 32. Siavash021 گفت:

  سلام.خسته نباشید.من مدرک بین المللی نجاری و کابینت ساز رو دارم.و رشته تحصیلی من هم صنایع چوب هست.با ادن مدرک ها چجوری میشه بورس بشم.یا ویزای کار بگیرم؟

 33. قاسم نور محمد گفت:

  سلام من دکور کار سالن و مونتاژ کارmdf و صنایع چوبی هستم با ۲۳ سال سابقه کاری از دوستان میخوام جهت مهاجرت و کار یابی و مخارج ان راهنمای کنن

 34. سیداحمد حسینی گفت:

  سلام کابینت سازم در مورد حقوقش میخواستم بدونم

 35. مممنون خیلی مطالب خوبی بود

 36. مهدی گفت:

  سلام من ۲۵ سال سابقه نجاری وکابینت سازی دارم وطراحی دکوراسیون خوب وعالی بلدم چطور میتونم اقدام کنم برای مهاجرت دفاتر بین المللی کجاها هستن؟

 37. سیامک صفری گفت:

  سلام. آیا کشور کانادا هم نیاز به یک نجار حرفه ای دارد؟ که همه ی کارهای نجاری از جمله: کابینت ، دکوراسیون داخلی و چوب نما را آموزش دیده باشد؟

 38. مرتضی پیرسراندیب گفت:

  با سلام و عرض ادب
  این جانب با ۳۳ سال سن و ده سال سابقه کاری در صنعت چوب مشغولم و دارای پروانه کسب میباشم
  همچنین همسرم دارای مدرک لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس ورزش از دانشگاه علوم تحقیقات دانشگاه ساری وده سال دبیر ورزش استخدام رسمی و چهار سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد میباشد و همچنین داور درجه دو بسکتبال میباشد

 39. فرزاد گفت:

  من نجار هستم ده سال سابقه دارم مدرک فنی سابقه و کار ام دی اف تجربه دارم ایا کار برای من تو شرکت ایکیا هست یا تو کشور سوید هست

 40. حسین هاشمی گفت:

  سلام..من استادکار ام دی اف هستم با سابقه 10 ساله.منتها بیمه ندارم ک سابقه بشه..لیسانس حقوق دارم و 31 ساله و مجرد….در پورد اخد ویزای کار سوید اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم….چگونگی پیگیری و شروع و انجام کارها و همچنین اینکهایا هزینه داره و چقد ووووو..راهنمایی بفرمایید ممنون میشم..یاعلی

 41. جعفر گفت:

  سلام، من مطالب را مطالعه کردم، من مدت 20 سال هست که نجاری و mdf کارم، اگر بخوام بلو کارت بگیرم، باید از کجا شروع کنم، ممنون میشم راهنمایکم کنید، و جویای کار هستم در خارج از ایران

 42. سعید سهرابی گفت:

  سلام
  25 سال سابقه نجاری در سرویس خواب و عروس دارم
  برای مهاجرت به سوئد راهنمایی کنید ممنون

 43. سید وحید میرقیصری گفت:

  سلام از بچگی داخل کار در نجاری های سنتی و حال له ین ۳۲ سالگی در کارهای مصنوعات چوب فعالیت کردم ولی در این کشور کسی قدر کار را نمی داند به خاطر همین به فکر افتاده سفر به کشور خارجی کنم ولی در راستی قانون چون تنها نیستم دارای دو فرزند و همسرهستم
  لطفا کمک کنید 09138517002

 44. مهدی زبیری گفت:

  سلام من 25 سال سابقه کاری در کابینت سازی mdf در و پنجره پله های گردون واتاق چوبی و هرکاری که باچوب باشد دارم برای کار در المان چه کار کنم؟

 45. وحید گفت:

  با سلام ممنون از مطالب جالبتون
  هرفه بنده منبت کاری و خراطی هست و الان حدود 10 ساله که کار گاه دارم و به طور حرفه ای منبت کاری و خراطی میکنم
  کارگاهم تهران شهرقدس هست
  09397683983

 46. علی اکبر آینه اسکندری گفت:

  نجار دربهای لابی چوبی با22سال سابقه کار

 47. سلام ببخشید من برای کار کابینت وتجارب حرفه ای میخوام با خانواده مهاجرت کنم راهنمایی میخوام

 48. امیر ابراهیمی گفت:

  رنگکار چوب هستم سابقه ۲۳ سال باهمه رنگ های چوب مهارت دارم رنگهای پلی اورتان پلی استر کیار سیلر ورنگهای گنج ترکیه وپلیش کاری در شرکت کار میکردم شرکت تعطیل شد میخواستم ببینم کار موجود هست درالمان یا در کشور های اروپایی دیگر مرسی

 49. رضا بای گفت:

  درود ب دوست و هموطن گرامی من ۲۵سال سابقه فعالیت رنگکاری چوب ،درب لابی و پله گرد و… در زمینه های پلی استر ،پلی اورتان ،یورتان ،پولیش و غیره بنظر شما برای شغل و حرفه من در کشورهای اسکاندیناوی زمینه فعالیت هست ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن گواهی مهارت فنی حرفه ای هم دارم

 50. امیر حسین گفت:

  سلام ام دی اف کارم متاهلم و بچه ام هم داره به دنیا میاد با این وضعیتی که ایران داره هر روز شرمنده زن و بچه ام خدا هیچ مردی رو شرمنده زن وبچه اش نکنه اگه میتونید کمکم کنید کلا 400 میلیون سرمایه دارم

 51. وحید لطفی گفت:

  سلام من ۸ سال سابقه ی کار کابینت و دکوراتیو داخلی دارم کاملا مسلطم وهم فوق لیسانس معماری از دانشگا شهید بهشتی دارم و طراحیم انجام میدم،،،ممنون میشم راهنماییم کنید ؟

 52. مرتضی سعادت آرا گفت:

  سلام من نجار حرفه ای با سابقه 15 سال هستم میخوام بهم کمک کنید چطوری میتونم برای سوید از طریق حرفه ام اقدام کنم .ممنونم

 53. امید نادری گفت:

  سلام . من نجار مبل هستم

 54. امید نادری گفت:

  سلام . من نجار مبل هستم و نجاری ساختمانی انجام میدم واسه اقامت چه کارهایی باید انجام بدم

 55. علي رشوند گفت:

  سلام ، من سابقه كار تو زمينه mdf در هر زمينه اي رو دارم ضمنا اشنايي كامل به طراحي و چاپ و تابلو هاي تبليغاتي رو دارم قصد مسافرت به سويسس رو دارم ،بايد چكار كنم لطفا اگه امكان داره راهنماييم كنيد

 56. سلام دوستان
  منmdfکارهستم با 8سال سابقه کاری میخواستم ازتون بپرسم چطورمیشه ب سوئد مهاجرت کرد؟

  • dariush oryani گفت:

   سلام.
   من حدود 14سال سابقه کار mdf دارم و 29ساله هستم متاهل.
   جویای کار در سوئد هستم .
   از کجا باید شروع کرد.
   تشکر.

 57. اکبر غیاثوند گفت:

  باسلام
  من در زمینه سازهای چوبی و mdf سابقه ۱۲ساله دارم جویای کار در کشورهای عربی و اروپایی هستم
  مدرک فوق لیسانس صنایع چوب دارم

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه