مفهوم طراحی داخلی - فوت و فن های صنایع چوب

گروه آموزشی ، مشاوره فوت و فن ها "آموزش آنلاین ،سمینار آموزشی ،گارگاه آموزشی ، و کلاس های آنلاین "

مفهوم طراحی داخلی

مفهوم طراحی داخلی

مفهوم طراحی داخلی

مقدمه :

تا همین چند سال پیش بود که ما تعقیر دکوراسیون و یا طراحی داخلی را به تعقیر چیدمان و یا اضافه کردن چند تا پرده و کاغد دیواری میشناختیم . اما آرام آرام با روی کار آمدن نرم افزارهای طراحی سه بعدی و نحوه نورپردازی و تعقیر دکوراسیون ، نگرشها تعقیر پیدا کرده و بسیار تیز بین شد . اگر تا همین پارسال اجرای دکوراسیون را با کشیدن چهار خط ساده میتوانستند به ما توجیه کنند ، امسال دیگر زیر بار نرفته و نمونه طرح را از طراح خواهانیم .

 

طراحان داخلی مطرح و خوبی در سطح شهر مشغول به فعالیت هستند که بصورت کاملا حرفه ای و با تسلط کامل بر اصول علمی و عملی ، سانت به سانت جزئیات را در نظر گرفته و عالیترین کار را ارائه میدهند . رنگها در محیط به صورت حرفه ای کار شده و حتی نوع آن نیز مشخص میشود . اگر قرار است جائی از فلز استیل برای زیبا سازی کار کنند ، نوع آن و جنسیت بافت هم مشخص میگردد.مثلا  استیل یا استیل خش دار ، استیل مات ، استیل پانچ شده و ……

در کنار این دسته افرادی هم هستند که به صرف خرید یکی دو سی دی آموزشی  سر و ته کار را جمع کرده و خود را طراح داخلی معرفی مینمایند .قیمتها بسیار عالی ولی رعایت اصول علمی ، عملی و هنری در حد صفر .

 

مفهوم طراحی داخلی :

قدرت طراحی داخلی و فوت و فن های آن زمانی مفهوم  واقعی به خود میگیرد که پای دانش و تجربه در برخورد با قسمتهای پیچیده و یا ناقص به میان می آید .  تناسب و مقیاسها با نگرشی بسیار موشکافانه بررسی شده و همه جا از دید طراح پنهان نمانده و مفهومی اصولی به خود گرفته و تمامی موارد اعم از : نورپردازی ، عناصر و مواد همرا با جنسیت آنها ، اصول ایمنی و استاندارد ها ، ترکیب بندی تمام مصالح همراه با رنگ بندی و چشم نوازی و صد البته هنری بودن کار از دید طراح غافل نماند .

 

با ما بیشتر آشنا شوید :

 

 

رستوران سیمپل

رستوران سیمپل

وب سایت هوم استایلر

وب سایت هوم استایلر

شادابی با دکوراسیون داخلی

شادابی با دکوراسیون داخلی

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه