hitcounter

گروه آموزشی ، مشاوره فوت و فن ها "آموزش آنلاین ،سمینار آموزشی ،گارگاه آموزشی ، و کلاس های آنلاین "

مجموعه آموزشی ویدیویی حجم سازی

مجموعه آموزشی ویدیویی حجم سازی

ساخت حجم در ایران همیشه دغدغه استادکاران ایرانی بوده است . تکنیکها و فوت و فن هایی که در کار ساده اما پیچیده حجم انجام میشود بسیار خاص میباشد  .

آموزش ویدیویی حجم سازی

ساخت حجم هایی که به لحاظ ظرافت و دقت میبایستی بسیار بسیار ماهرانه کار شوند تا زیبایی آنها حفظ شوند .جهت مشاهده تمام ویدیوهای حجم سازی روی تصویر زیر ضربه بزنید و یادگیری را همین الان شروع کنید

آموزش حجم سازی با ام دی اف | www.footofanha.com

آموزش حجم سازی با ام دی اف | www.footofanha.comشاید شما هم چندین بار حجم هایی را در کارگاه خود ساخته اید . اما بدلیل دلچسب نبودن کار از ارائه آن دلسرد شده اید .
رشته حجم سازی جدای از قدرتهای فراوانی که به یک فرد در زمینه ام دی اف میبخشد ، بسیار لذت بخش و حس و حالی دیگر دارد . به همین خاطر است اساتیدی که مسلط به کار حجم هستند ، خود را متمایز تر از دیگران میدانند که البته حق هم دارند .
اگر دامنه استادکاران حرفه ای حجم سازی در کل ایران را هزار و پانصد نفر فرض بگیریم ( که در این مورد غلو نموده ایم ) ، تنها ده نفر از این تعداد را فوق حرفه ای ها تشکیل میدهند . بقیه فقط یک حجم ساز به ظاهر حرفه ای هستند . برای تایید این ادعا کافیست از یک استاد حجمی کار حرفه ای که شما آنرا میشناسید بخواهید چند عدد برش در مقطع یک ام دی اف با زاویه 49 درجه برای شما ایجاد کند .یا یک برش از روی سطح با زاویه 184 درجه انجام دهد . یا حتی از این هم ساده تر . به آنها بگویید آیا قادرند یک مربع 3*3 سانتی را در هر چهار سمت بطور کاملا” دقیق و بی نقص فارسی بری کنند ؟ . . . .  البته خودتان را برای جوابهای منفی آماده کنید . 99 درصد این افراد قادر به انجام آن نیستند . چه رسد به کاری که تماما” از زوایای اینچنینی پیروی کند . این مساله را حتما” امتحان کنید .

سوال شما برای آنان به نوعی معما میباشد . چرا که اکثر ابزارهای موجود در بازار قادرند تا زاویه 45 درجه را برشکاری نمایند . برشکاری در زوایای 45 درجه (یا فارسی بر) تنها برای احجام مکعب و یا اشکالی با زوایای عمود بر هم مناسب میباشد . پس باید برای اجرای یک کار پارامتریک با یکصد شکل مثلثی که هر کدام دارای زاویه ای خاص دارند ، به گونه ای دیگر اندیشید .
فوت و فن ها اولین و کاملترین مجموعه حجم سازی را در غالب یک فیلم ویدیویی بسیار کامل ارائه نمود .
این مجموعه اصول ساخت احجام مختلف را در غالب پروژه های متفاوت آموزش داده ایم .
محتوای فیلم کاملا” ایرانی و به همت آقای پوربی آزار ( مدیریت فوت و فن ها ) تهیه گردیده است .

این فیلم آموزشی از ابتدایی ترین مسائل همانند شناخت ابزار ، شناخت حجم ، ابزارهای تخصصی و مسائل پیرامونی شروع شده و تمامی نکاتی که برای ساخت یک حجم ساده و ابتدایی را نیاز دارید ، بازگو میکند .

پس از مباحث سازه های ساده به سازه های رند بازار  ( از روش ساخت گرفته تا نصب روی سقف ، دیوار ، کابینت ، ال سی دی  . . . . ) و مواردی که بیشترین استفاده را دارند میپردازیم . در این بین صدها تکنیک و ترفند را بازگو میکنیم .

بخش آماتور را به نرمی کنار گذاشته و وارد بخش حرفه ای مشویم . سازه ها تقییر میکند و ساخت و ساز ها از حالت عادی خارج شده و حرفه ای میشوند . بنا به فرض مثال برش با زاویه 49 درجه . برش با زاویه 184 درجه یا هر نوع زاویه ای که دلخواه شماست . در این بخش که کلی تکنیک ارائه کردیم شما خواهید توانست اشکال و احجامی که فقط ده نفر برتر حجم سازی در ایران قادر به ساخت آن هستند ( که ما میگوییم فقط 3 نفر ) را ساخته و با کیفیت بسیار بالا به مشتری خود ارائه دهید .

در بخش فوق حرفه ای تکنیکهای برش و پیاده سازی احجام بدون محدودیت شکل را به شما آموزش میدهیم . این مرحله ذهنی باز و تمرکزی قوی میخواهد که بحث های تخصصی حجم سازی را (بصورت فیلم) کاملا” عملی فراگیرید .

این مجموعه بصورت آنلاین در سایت جدید : www.footofanha.com قابل مشاهده و خرید میباشد و شما میتوانید تمامی سرفصلها و عناوین را بصورت آنلاین مشاهده نمایید . یک مجموعه فوق العاده برای رسیدن به درآمد بیشتر

کامل بودن تمامی تکنیکهای مورد نیاز شما ، از حالت ساده گرفته و تا فوق حرفه ای در این مجموعه ویدیویی و رونمایی تمامی ترفندهای حجم سازی
شما با مشاهده این مجموعه آموزشی هیچ نیازی به آموزش دیدن در کنار یک استادکار نخواهید داشت . چرا که بزرگترین استادکار همیشه در جیب شما و همراه شماست .

ما با ارائه این مجموعه آموزشی سعی نمودیم دست شما را برای جذب سفارشات بیشتر و گسترده تر بازنموده و  تحولی عظیم در صنعت چوب و  MDF برای ایران عزیزمان ایجاد نماییم . قطعا” با بالا رفتن سطح دانش و آگاهی  یک جامعه  و تخصصی شدن فنون اجرایی ، سطح درآمد افراد نیز افزایش پیدا کرده ، در نهایت ایرانی زیباتر و آباد تر خواهیم داشت . و اگر جامعه ما شکوفاتر شود افرادی در این راستا پیشگام  بودند و همت کرده اند ارزشی بیشتر خواهند داشت .

دیگر ساخت اینچنین شکلهایی یکرویا نخواهد بود

 

مثل آب خوردن بدون ترس و مسلط بسازید .

 

پیچیده اما با پک آموزشی ما کاملا” ساده

 

کارهای خیلی خاص بسازید .

آموزش ساخت حجم با MDF

با آموزشهای ما دیگر به اینگونه حجمها حتی فکر هم نخواهید کرد .

این مجموعه دریچه ایست رو به آینده ای بهتر و درآمدی بیشتر .

 

جهت مشاهده آنلاین این پکیج میتوانید روی آدرس زیر یا تصویر زیر کلیک کنید :
www.footofanha.com

 

 

5 دیدگاه برای این نوشته

 1. مصطفی شاهدنیا گفت:

  سلام
  این مجموعه با آموزش صفحات مصنوعی کورین متفاوته؟یا اون آموزش در داخل این پکیج هم گنجانده شده

 2. Mostafa62 گفت:

  سلام.نمونه فیلم های رایگان حجم سازی در کجای سایت قرار دارد.

 3. Mostafa62 گفت:

  سلام.چرا لینک خرید رو برداشتید

  • modiriat گفت:

   دوست عزیر . شما از امروز به بعد میتونید این فیلم رو در سایت جدیدمون آنلاین بخرید و همون موقع مشاهده کنید . به همین خاطر دیگه ارسال بصورت سی دی را جمع آوری کردیم . آدرس سایت جدید ماهم هست :

   http://www.footofanha.com

   ضمنا” در این سایت همه آموزشها بصورت ویدیویی هست و شما میتونید از فیلمهای رایگانمون هم استفاده نمایید .

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه