hitcounter

گروه آموزشی ، مشاوره فوت و فن ها "آموزش آنلاین ،سمینار آموزشی ،گارگاه آموزشی ، و کلاس های آنلاین "

تور آموزش کورین در جزیره کیش

تور آموزش کورین در جزیره کیش

لذت آموزش در کنار ساحل جزیره زیبای کیش ، تجربه ای فرا سوی تصور را برای شما به ارمغان می آورد . تجربه ای که در پس آن ماهها برنامه ریزی کردیم تا هم اکنون شما به راحتی بتوانید از این برنامه آموزشی استفاده نمایید .

امروزه کمتر کسی را در زمینه صنایع چوب و ام دی اف میتوان یافت که رویای کار در کیش را در سر نپرورانده باشد ، اما بدلیل ضعف اطلاعات و عدم اشراف به جزیره از آمدن ،صرف نظر نموده است .

چرا جزیره کیش را برای آموزش دوره ۳ روزه انتخاب کرده ایم ؟

بنظر ما جزیره کیش پس از رکودی ۳ ساله بدلیل تحریم ها ،  به وضعیت عادی باز گشته است . سرمایه گذاران به رقابت با یکدیگر بر خواستند و بازار ساخت و ساز در حال پیشرفت است .

هر چند طی برسی های بعمل آمده سهم بزرگی از کابینت را شرکت کیش چوب در جزیره انجام میدهد ، اما با این حال وسعت و حجم کارها به حدی است که یک کمپانی از عهده تمام کارهای جزیره بر نمی آید و سرمایه گداران مجبورند کارهای خود را به پیمانکاران واجد شرایط دیگر واگذار نمایند . از طرفی هر واحد مسکونی یا اداری بجز کار کابینت ، کارهای دیگری از جمله درب داخلی و ورودی ، چهار چوب ، دیوار کوب ، تزیینات چوبی  و چوبکاری داخل ساختمان ، کمد ، نرده و پله و . . . .  نیز دارد که از استاندارد خاصی برخوردار نبوده و اکثرا” به کارگاههای کوچک واگذار میگردد .

از طرفی با شناخت  کورین و اجرای بیش از ۸۰۰ واحد صفحات سنگ مصنوعی در جزیره کیش و با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه بدلیل رطوبت زیاد ، بازاری بکر در جزیره کیش ایجاد شده است . نبود مجریان کورین ساکن در جزیره ( در کل جزیره فقط ۲ مجری ) باعث گردیده تا پیمانکاران ، مجریان خود را از بیرون جزیره دعوت به کار نمایند . البته کیفیت کارها در یک جمع بندی کلی بسیار ضعیف بود . و بنظر ما افرادی که تنها سه روز دوره های ما را گدرانده اند ، کیفیت کارهایشان به مراتب بسیار بالا تر از مجریان این منطقه میتواند باشد . . . . . . بگذریم .

از طرفی بدلیل کمی جمعیت ساکن در کیش ، افرادی که در تسویه حسابها مشکل دارند به سرعت شناخته مبشوند . از آن سوی قضیه ، مجریانی که کارهای بکر و تمیزی هم اراته میدهند ، به سرعت نور معرفی شده و بازاری بسیار مناسب پیدا میکنند .

از آنجایی که رسالت و دیدگاه ما مبتنی به کار آفرینی اصولی و  ایجاد بنگاههای زود بازده میباشد . بر آن شدیم که ضمن برگزاری دوره های آموزشی در کیش ، افراد این فرصت را پیدا می کنند تا از نزدیک این بازار بکر را لمس نموده و برای آینده کاری خود در کیش تصمیم گیری نمایند .

جزئیات دوره :

تاریخ برگزاری دوره  : ۱ و ۲ و ۳ بهمن ماه ۱۳۹۵

محل دوره : کیش ، درخت سبز ، فاز ۶ ، پلاک ۵۱

محتویات دوره : محتویات و کیفیت دوره کیش با دیگر ذوره های برگزار شده تفاوتی نداشته و از آموزش پایه ( ابزار شناسی ) شروع شده و تا مرحله قالبگیری ، خم و دکوراتیو  پیش میرویم . تمامی متریال مصرفی کورین (کار آموزان) بر عهده فوت و فن ها میباشد .

محل استراحت : کلیه هزینه های محل بر عهده فوت و فن ها میباشد .

غذا : صبحانه ، میان وعده ، نهار و عصرانه بعهده فوت و فن ها میباشد .

بلیط رفت و برگشت : بر عهده کار آموز بوده و حدودآ  ۲۰۰ تا ۲۵۰ تومان بر آورد میشود .

ظرفیت کلاس : فقط  ۴ نفر میباشد .

هزینه کل دوره : ۱۷۹۰۰۰۰ تومان ( با توجه به دوره های برگزار شده در اصفهان ۱۵۰۰۰۰۰ تومان بدون محل و نهار ) میباشد .

شرایط پرداخت : مبلغ ۲۹۰ تومان در زمان ثبت نام ، ۵۰۰ تومان در تاریخ ۱۳۹۵/۷/۱۵ و یک میلیون تومان الباقی ۱۳۹۵/۷/۲۵ انجام میگردد .

علاقمندان میتوانند با توجه به ظرفیت محدود پذیرش ، جهت رزرو دوره با شماره همراه : ۰۹۱۳۹۰۲۰۱۲۸  تماس گرفته و دوره را رزرو نمایند .

تجربه موفق صدها نفر کار آموز و رضایت ۱۰۰ درصدی از کیفیت آموزش ، بهمراه گارانتی مشاوره رایگان یک ساله ، پشتوانه ای است محکم برای آینده شما

2 دیدگاه برای این نوشته

 1. همایون جمشیدی گفت:

  درود بر استاد عزیز
  ببخشید استاد میشه لطف کنید آدرس دقیقی برای تهیه فیلم های آموزشی ارائه بدید .با تشکر بدرود

  • modiriat گفت:

   در صفحه اصلی و در قسمت مجموعه آموزشی کورین قرار دارد .

   میتوانید از لینک زیر وارد صفحه شده و ثبت سفارش کنید .

   goo.gl/gS5TMC

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه