hitcounter

گروه آموزشی ، مشاوره فوت و فن ها "آموزش آنلاین ،سمینار آموزشی ،گارگاه آموزشی ، و کلاس های آنلاین "

برنامه جدید آموزش حضوری کورین

رشد چشمگیر و روند صعودی فرآوری و ساخت صفحات کورین در سال ۹۴ بی سابقه بود . با وجودی که ساخت و ساز کابینت ، دکور و کارهای چوبی در یک جمع بندی کلی روندی معمولی را طی میکرد ، صفحات کورین با بازاری به مراتب خوب روبرو بود .از میزان اجرای تاپینگ رستورانها و میزهای رستورانی گرفته تا اجرای صفحات نهار خوری و صفحه کابینت ، همه و همه مشخص میکند که آینده صفحات سالید سارفیس ( کورین ) بسیار خوب و وارد شدن به این حرفه نیز بی شک از ثبات شغلی مطلوبی برخوردار است .

آموزش حضوری کورین

طبق آمار فروش ماهیانه وارد کنندگان و مجریان کورین در شش ماهه سال نود و چهار و آمارهای گرد آوری شده از شهرهای مختلف نشان میدهد سال آینده ، سالی بسیار عالی برای پیوستن به جمع مجریان این رشته میباشد .

زیبایی کار کورین بدلیل سادگی کار با آن و بهترین متریال موجود در بازار که شباهتی نزدیک به سنگ دارد ذهن تمامی نجاران و کابینت سازان را درگیر خود ساخته و امروزه جهشی نو در این زمینه در حال رخ دادن است .

اگر شما نجار و یا کابینت ساز باشید ، غیر ممکن است که مشتریان شما درخواست اجرای صفحات کورین را از شما نداشته باشند . متاسفانه کم نیستند افرادی که سفارش صفحات خود را به مجریان کورین کار واگذار واجرای کارهای خود را با کارشناسی ( کورین کاران ) زیر سوال می برند .

عده ای از نجاران ترجیح میدهند سفارش کورین نگیرند ، برخی بدلیل عدم آگاهی به نفع خود کار کرده و همان صفحات معمولی را استفاده میکنند . ما با هر دوی این تفکرات موافق نیستیم . . . . .

در دنیایی که تعقیرات به سرعت در حال وقوع است ، چنانچه تمایل به پیشرفت داریم باید از علمی به روز برخوردار بوده و به تمامی تکنیکهای پیاده سازی و اجرای کارهای حوزه خود مسلط باشیم  .تنها رمز ماندگاری در دوران کنونی همین است .

ما برای پیشرفت کاری در حوزه صنایع چوب به شما پیشنهاد می کنیم که :

به تمامی تکنیکهای نصب اکسسوریهای جدید در ساختمان مسلط باشید

یک نفر مشاور حرفه ای را همیشه در کنار خود داشته باشید

برنامه های طراحی سه بعدی را آموزش ببینید

کار با تمامی متریالهای جدید علی الخصوص کورین را یاد بگیرید

و از تمامی نمایشگاههای صنایع چوب و آخرین دستاوردها دیدن کنید .

 

چرا باید در دوره حضوری کورین شرکت کنیم :

همه ما نجاران و صنعتگران رشته چوب میتوانیم در این دوره شرکت نکنیم . میتوانیم به جای آن یک ورق خام تهیه کرده و آنقدر بر روی آن کار کنیم تا اجرای صفحات را یاد بگیریم . میتوانیم با جستجو در اینترنت به منابعی دست بیابیم . میتوانیم از فروشنده سوالاتی پیرامون فرآوری این صفحات را بپرسیم .

تمامی این راهکارها عالیست و نشان دهنده هدفی است که شما دنبال میکنید ولی آیا میتوانید بدون دانش لازم یک ورق را خم کنید ؟ اصول خمکاری چگونه است ؟ جهت جلوگیری از ریز ترک ها چه باید کرد ؟در ایران چند نوع روش برای چسباندن وجود دارد ؟ آیا میتوانید یک قالب بسازید و در زیر فشار وکیوم قرار دهید ؟ یا تراش لبه هایی با بیش از سی مدل را داشته باشید ؟

اکثر کار آموزانی که به فوت و فن ها مراجعه میکنند ، یا در محل هایی دیگر دوره دیده و یا خود پس از اجراهای نا موفق تمایل به شرکت در این دوره ها را داشته و کمتر فردی در این زمینه انگیزه آموزش اصولی در ابتدا و اجرای بعد از آن را در خود پرورانده است .

هر کاری برای شروع نیازمند کسب تجربه است . بی شک تجربه هایی که شما میتوانید از افراد حرفه ای کسب نمایید بهترین حالت پیشرفت بوده و جلوی اشتباهات و هدر دادن پول و زمان را میگیرد .

از طرفی ما معتقدیم هر چه خدمات شما کاملتر باشد ، مشتریان شما نیز وفادارتر و سود شما هم بالاتر میرود و در حین کار با کمترین مشکل ( هم از لحاظ روحی و هم اجرایی ) برخورد خواهید کرد .

دوره حضوری فوت و فن ها چه مزیتی بر دیگر دوره ها دارد ؟

ما از دیگر دوره ها توسط همکاران بی اطلاعیم !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کارگاه ما انحصارا” آموزشی است و تمامی کارها از ابتدا توسط خود شما و با نظارت ما انجام میگردد .

با ماشین آلات و ابزار آلات میبایستی کار کنید و پروژه ای را تحویل دهید .

فوت و فن های خاص کورین را آموزش میبینید .

با روشهای بازاریابی اصولی کورین آشنا میشوید .

میبایستی قالب ساخته و خود شما ورق را بر روی آن خم کنید .

روشهای خاص و جدید مات شدن صفحات ، مات و براق شدن و اصول آیینه ای شدن را می آموزید .

 

محل آموزش کدام شهر و افراد شهرستانی در کدام هتل مستقر میشوند ؟

محل آموزش فوت و فن ها ( مرکز علمی آموزشی شهید کیانی ) در اصفهان میباشد و برای هنرجویانی که امکان اقامت ( باهزینه خود ) در هتلهای چند ستاره را ندارند ، یک واحد آپارتمان مبله برای مدت دو شب از طرف فوت و فنها اجاره و به رایگان در اختیار آنها قرار میدهیم .

 

بعد از گذراندن دوره چند روزه یک استادکار ماهر در زمینه کورین میشوم ؟

باید گفت استادکار شدن در این رشته مستلزم صرف وقت و پشتکار است . ما اصول اصلی کار کورین را به شما آموزش و ارائه میدهیم . اصول در همه جا یکی است ولی مهارت در اجرای اصول و پیاده سازی آن زمان بر است .اما بطور میانگین یک نفر با هوش و استعداد معمولی میتواند به شرط پشتکار و سیصد ساعت کار عملی ( حدود سه ماه ) کارهایی بسیار تمیز و در حد یک استاد کار داشته باشد . البته اگر فرد دست به ابزار باشد این زمان کمتر نیز میشود .

 

هزینه آموزش خیلی بالا است ؟ علت آن چیست ؟ مواد اصلی ؟ مواد مصرفی ؟

بله هزینه یک و نیم میلیونی بسیار بالا است . و علت آن نه مواد مصرفی و اصلی ، بلکه انتقال تجربه و دانشی ده ساله است که شما در یک کارگاه سه روزه خواهید آموخت . البته شما با یک سوم این هزینه نیز میتوانید در محل هایی دیگر آموزش ببینید ( البته به همان اندازه هم آش میخورید )تفاوت کار ما آموزش ترفند ها و روشهای ساده ای است که در کمترین زمان ممکن ، بیشترین اجرا را داشته باشید  .

اگر بطور میانگین برای اجرای یک واحد کابینت ۱۰ متر صفحه مصرف نماییم و هر متر صفحه حداقل ۳۵۰ تومان سود خالص داشته باشد ، شما هزینه آموزش را در همان کار اول در آورده اید .

 

هزینه خرید ابزارها برای شروع چقدر است ؟ و چقدر سرمایه اولیه میخواهد ؟

بدلیل تخصصی بودن این دوره ( ویژه کابینت سازان و ام دی اف کاران ) هزینه زیادی نیاز نخواهید داشت . ابزار آلات کورین همان ابزار آلات کارگاهی شما است و شما نیازمند ۸۰۰ هزار تومان ( دو قلم ) ابزار اضافه هستید . به سرمایه اولیه نیز نیازی نیست چون در موقع قرارداد هزینه های خرید ورق را از کارفرما دریافت می کنید ؟

 

من نجار و ام دی اف کار نیستم ولی علاقمند به این کار هستم . میتوانم در این دوره شرکت کنم ؟

خیر . بدلیل تخصصی بودن این دوره برای نجاران و  MDF کاران میبایستی در دوره ۲۲ و ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه شرکت نمایید . این دوره بصورت عمومی بوده و هزینه سه روز آن ۱۳۹۰۰۰۰ تومان میباشد و از ابتدایی ترین کارها شروع و به کارهای خم پایان میابد .

آیا دوره ضمانت و یا خدمات پشتیبانی دارد ؟

بله . ضمانت دوره شش ماه مشاوره رایگان جهت اجرا و راهنمایی و تماس با کارشناسان ما جهت رفع هرگونه مشکل در راستای اجرایی میباشد .

 

من برای خود پروژه ای خاص دارم . میتوانم آنرا در این کلاس آموزشی اجرا نمایم ؟

بله میتوانید بصورت تکی یا دو نفره روی پروژه خودتان کار کنید . البته اگر مصرف ورق شما از یک مقدار مشخص فراتر رفت میبایستی فقط هزینه مواد اولیه را پرداخت نموده و پروژه سفارشیتان را با خود ببرید .

 

مدرس دوره های کورین کیست ؟

مدرس تمام دوره های کورین ، آقای پیمان پوربی آزار ، مسلط به تمامی فنون کار با سالید سارفیس ها . اولین ارائه دهنده روشهای ساده سازی شده کار با کورین . مدیر و موسس وبسایت فوت و فن ها میباشند .

 

فیلم زیر نظر شرکت کنندگان در آخرین دوره برگزار شده میباشد . خواهشمندیم ببینید .

برنامه جدید آموزش حضوری کورین

تاریخ برگزاری دوره حضوری کورین ( ویژه شب عید متخصصین رشته صنایع چوب ) :

 ۶ الی ۸ اسفند ماه

هزینه دوره سه روزه ۱۵۲۰۰۰۰ تومان

هماهنگی جهت رزرو : ارسال نام و فامیل به شماره ۰۹۱۳۹۰۲۰۱۲۸

 

تاریخ برگزاری دوره حضوری ویژه عموم ( ویژه عموم علاقمندان ):

۲۱ الی ۲۳ بهمن ماه و ۱۲ الی ۱۴ اسفند ماه

هزینه دوره ۱۳۹۰۰۰۰ تومان

 ظرفیت دوره فوق تکمیل گردید .

هماهنگی جهت رزرو دوره : ارسال نام و فامیل به شماره ۰۹۱۳۹۰۲۰۱۲۸

 

دوره های کورین فوت و فن ها (بجز موارد فوق ) در سال جدید برگزار نمیگردد .

4 دیدگاه برای این نوشته

 1. سید حسین میر فلاح گفت:

  باسلام خدمت شما من از سایت شما دیدن کردم و در مورد کورین اطلاعات و هم مطالب جالبی در مورد کارگاه اموزشی شما خواندم ودیدم سوالی دارم وامیدوارم که پاسخ دهید .اینکه مجموعه اموزشی تصویری شما جزیی از کلاس شما است یا اینکه مکمل کارگاه اموزشیتان است و یا در سطح همان دوره اموزشی شما به صورت غیر حضوری وبه صورت جداگانه برای افرادی که به علت دوری راه قادر به شرکت در کارگاه شما نیستند با تشکر

  • modiriat گفت:

   مجموعه آموزشی جهت افراد شرکت کننده در دوره با تخفیف عرضه خواهد شد . جداگانه هم قابل سفارش میباشد

 2. همایون جمشیدی گفت:

  درود بر استاد عزیز
  ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت
  استاد برنامه جدیدی برای برگزاری آموزش کورین دارید؟

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه